Biegowe podsumowanie września

Lato, lato i po lecie. Wrzesień to miesiąc wielu wydarzeń i imprez biegowych. Jest to okres intensywnych przygotowań nie tylko do „Przemyskiej Dychy” ale także maratonów, półmaratonów oraz biegów w terenie. Pogoda całkiem nas rozpieszczała i z małymi wyjątkami, pozwoliła na regularne treningi nie tylko na stadionie, pod czujnym okiem naszych trenerów, ale także w plenerze i podczas rekonesansów przed lokalnymi biegami. Solidne przygotowanie miało odzwierciedlenie w licznych sukcesach naszych klubowiczów. Na Facebooku możemy regularnie śledzimy poczynania naszych koleżanek i kolegów i cieszymy się z ich dokonań i sukcesów! We wrześniu członkowie Przemyskiego Klubu Biegacza reprezentowali klub w wielu imprezach biegowych w tym m.in. „Przemyskiej Piątce dla Hospicjum„, biegu pod hasłem „Wyganiamy Raka”, „Przemyskiej Dyszce„, „Biegu dla Niepodległej” w Jarosławiu i Żurawicy, „V Półmaratonie Lubaczowskim”, „Sztafecie wokół Niepodległej” trasa Przemyśl-Huwniki, Leśnym Charytatywnym Festiwalu Biegowym” w Stalowej Woli, i innych biegach. Na zajęciach na stadionie widać było ciężką pracę zarówno doświadczonych biegaczy jak i nowych członków klubu, których serdecznie witamy.

Podsumowując, wrzesień, pomimo coraz chłodniejszych poranków i wieczorów, sprzyjał treningom biegowym i obfitował w sukcesy naszych klubowiczów. Efekty ciężkiej i systematycznej pracy można podziwiać na zdjęciach.

Treningi na stadionie we wrześniu

 

V Półmaraton Lubaczowski

 

Rekonesans Przemyskiej Piątki dla Hospicjum

 

Bieg 100 lecia Niepodległości w Jarosławiu

 

Rekonesans Przemyskiej Dychy

 

Sztafeta Biegu „Wokół Niepodległej” Służby Granicznej

 

Bieg 100 lecia Niepodległości w Żurawicy

 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page

Dodaj komentarz