VI Przemyska Dycha dla Niepodległej

W dniu 23 września 2018 r. w Przemyślu odbyła się kolejna, szósta już edycja „Przemyskiej Dychy”. Bieg ten wpisał się już na stałe w kalendarz biegowy i jest obowiązkową pozycją dla wielu biegaczy, nie tylko z Przemyśla i okolic, ale także z innych miast. Wiele jest czynników, które sprawiają, że „Przemyska Dycha” przyciąga coraz szersze rzesze biegaczy – piękno naszego miasta, atestowana trasa, atrakcyjne nagrody i wiele kategorii dla uczestników. Na starcie biegu stanęło ok 800 biegaczy, co świadczy o rosnącej popularności „Przemyskiej Dychy”. Na pewno też na każdym kroku widać doskonałą organizację tej, niemałej przecież, imprezy biegowej. Przemyski Klub Biegacza, jego zarząd i członkowie, dwoili się i troili, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Na szczęście z pomocą przybyli także sympatycy klubu, i liczni wolontariusze. Tutaj chcemy złożyć gorące podziękowania dla wszystkich osób, dzięki którym całe przedsięwzięcie się udało, bo pracy było wiele: od wszelkich przygotowań, poprzez oznaczenia trasy, pracę w biurze zawodów, wolontariat przy zabezpieczeniu trasy i punktów odżywczych, po sprzątanie po zakończonej imprezie. Naprawdę serdecznie dziękujemy!!! Natomiast nasi sponsorzy zadbali o to, aby wielu uczestników biegu wyjechało z Przemyśla nie tylko z piękną koszulką oraz medalem, ale także z jedną z 200 rozlosowanych nagród.

Ale czym byłaby impreza biegowa bez biegaczy? Dziękujemy Wam kochani ogromnie za przybycie i uczestnictwo. Za podjęty trud, walkę z samym sobą, swoimi słabościami, za piękną rywalizację, i gratulujemy ukończenia biegu, nowych życiówek i sukcesów. Gratulujemy zwycięzcom z wszystkich kategorii, a było ich naprawdę wiele. Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie biegu: wyniki.

Mamy nadzieję, że wszyscy będziecie długo powracać we wspomnieniach do tego biegu, i za rok znowu będziecie tu razem z nami. Udanych treningów i do zobaczenia!

A dla tych, którzy chcieliby powrócić do tych chwil już teraz zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć i filmów nakręconych podczas VI Przemyskiej Dychy (dziękujemy również ich autorom, którzy podzielili się z nimi z nami wszystkimi).

Galeria zdjęć Tomasza Samka: zobacz

Galeria zdjęć Agnieszki Bielec: zobacz

Galeria zdjęć Samba TV: zobacz

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page

Dodaj komentarz