Poszukiwany, poszukiwana!

Drodzy członkowie i sympatycy PKB!

Zbliża się jedna z największych imprez biegowych w naszym mieście: Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl, której start zaplanowany jest na 8 czerwca 2019 roku.

Jest to zarówno wielkie święto sportu jak i wspaniała okazja, aby pokazać nasz klub, pomóc promować Twierdzę Przemyśl jak i samo miasto wśród biegaczy z całego kraju i zagranicy.

Chcielibyśmy, aby wszyscy uczestnicy i goście mogli bezpiecznie i pełni satysfakcji ukończyć nasz bieg, ale nie uda się to bez Waszej pomocy!

Poniżej lista funkcji, na które ciągle jeszcze poszukujemy wolontariuszy:

• pomoc w znakowaniu trasy (w tygodniu bezpośrednio przed startem) – szczegóły już niebawem, jak poznamy liczbę zespołów;
  • kierowanie biegaczy na odpowiednie trasy w Parku Miejskim;
  • pomoc w przeprowadzeniu biegów dla dzieci w Rynku (ok. godz 8:30-11:00);
  • pomoc na punktach odżywczych na trasie (Wapielnica, Prałkowce, Łuczyce, Krówniki, Kopiec Tatarski);
  • osoby z samochodami – zabezpieczenie potrzeby ewentualnego transportu z punktu odżywczego na trasie.

Jeżeli sami z różnych powodów nie bierzecie udziału w biegu to może pomożecie z którymś z wyżej wymienionych punktów. Im będzie nas więcej, tym mniej pracy dla pojedynczych ludzi! Jeżeli znacie kogoś, kto może pomóc, namówcie go!

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt i zgłoszenia do Barbary Jałochy: barjal@poczta.onet.pl  lub telefonicznie: 608 511 653