Podsumowanie biegu „Policz się z Cukrzycą”

Podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Przemyski Klub Biegacza był organizatorem biegu towarzyskiego Policz się z cukrzycą. W naszym kalendarzu organizatora, był to bieg wyjątkowy, zawody w których nie liczył się czas, miejsce, nowa życiówka. Ważna była pomoc, umiejętność dzielenia się i dawania. Wartości tak wyjątkowe w dzisiejszym coraz bardziej skomplikowanym świecie. Bardzo cieszymy się, że w naszym biegu brały udział rodziny z małymi i większymi dziećmi, bo to my dorośli musimy nauczyć nasze dzieci jak ważna jest w życiu pomoc, umiejętność dzielenia się, to na naszych barkach spoczywa pokazanie dzieciom, że pomaganie i bycie dobrym człowiekiem to nic nadzwyczajnego i  bohaterskiego.

Podczas zbiórka zebraliśmy kwotę 843,50 zł.

Gorące podziękowania dla członków PKB i Przemyślan, którzy całymi rodzinami włączyli się w naszą akcje wsparcia dla WOŚP.