15.01.2017 r. Przemyski Klub Biegacza wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

15 stycznia podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przemyślu odbędzie się bieg towarzyski „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”.
Przemyski Klub Biegacza wraz ze sztabem WOŚP Przemyśl, serdecznie zaprasza wszystkich bez względu na wiek do wspólnej zimowej aktywności, promującej zdrowy styl życia, a tym samym wspierania akcji Wielkiej Świątecznej Pomocy. Fundacja od lat wspiera osoby chore na cukrzyce, wyposażając między innymi kobiety w ciąży w pompy insulinowe. I właśnie na ten cel zostanie przeznaczony cały dochód z biegu.

Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto:

PKB
PKO 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548.
W tytule podając nazwisko i imię oraz dopisek WOŚP, lub wpłacić dowolną sumę przed biegiem w biurze zawodów.

10 osób, które wpłacą największą kwotę otrzyma pamiątkową koszulkę, pozostałe koszulki zostaną rozlosowane wśród pozostałych uczestników biegu.

• Trasa biegu około 4 km  -start Kryta Pływalnia , meta-Galeria Sanowa
  • Bieg ma charakter towarzyski
  • Każdy biegnie na własną odpowiedzialność
  • Całą zebraną kwotę przekazujemy na WOŚP

Zbiórka 15.01.2017 r. przed Krytą Pływalnią godzina 15:15
Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy, w każdym wieku!
POTRAFIMY POMAGAĆ !!!!

wosp-logo