III Przemyska Dycha – potrzebni wolontariusze

Witajcie.

20 września odbędzie się 3 edycja naszej Dyszki. Za każdym razem staramy się podnieść poziom organizacyjny. Potrzebujemy Waszej pomocy!

Bardzo uprzejmie proszę wszystkich członków PKB i osoby nie będące członkami PKB o włączenie się do organizacji naszej imprezy. Nie jest ważne czy startujesz, czy nie. Postaramy się rozdzielić obowiązki sprawiedliwie ;)

W tym roku chciałbym, żebyśmy się podzielili na zespoły, które będą odpowiadać za poszczególne aspekty związane z organizacją biegu.

I. Biuro zawodów – Szefowa Iwona Żuk.

II. Organizacja i zabezpieczenie trasy (pozyskanie wolotariuszy na trasę, rozlokowanie ich na punktach) – Szef Daniel Dryniak (Danielu zgodzisz się ? ;))

III. Zespół prasowy i ds. promocji (fejsbuki, strona, media,kibice na trasie, ) – Szef/Szefowa… (po cichu liczę, że Rafał Paśko się zgodzi ;) ).

IV. Zespół ds. H2O , ciastek i innych wodotrysków (organizacja punktu nawadniającego, przywiezienie ciastek itd.) – Szef …

V. Zespół ds. organizacji strefy Startu i Mety (barierki, dekoracja, zabezpieczenie mety od osób postronnych). Poprosimy naszych zaprzyjaźnionych harcerzy do pomocy ;) – Szef… (Może Robert Bal ? ;) )

Bardzo proszę o przemyślenie i deklarowanie się do konkretnego zespołu. Za niedługi czas zorganizujemy spotkanie wszystkich wolontariuszy.

Chciałbym również przy tej okazji przypomnieć, że nikt z organizatorów nie pobiera żadnego wynagrodzenia. Pracujemy społecznie. Pojawił się zarzut,że skoro dyrektor jest właścicielem sklepu to… Proszę Państwa – nic z tych rzeczy. To, że Szafa jest w naszym mieście i chce być sponsorem biegu tylko ułatwia organizację. Chętnie zapoznam zainteresowane osoby ze wszystkimi sprawami finansowymi i organizacyjnymi ;)

Jeszcze raz proszę o pomoc :)