Zakończenie sezonu biegowego 25 października

Zapraszam wszystkich członków Przemyskiego Klubu Biegacza na spotkanie/zakończenie sezonu biegowego. Mamy okrągły roczek ;))

Po dyskusji na naszym forum i poza nim najlepszą datą wydaje się być 25 października. Oczywiście będzie kilka osób, którym taki termin może nie pasować, ale wybrałem ten z możliwie największą liczbą uczestników.

Mamy do wyboru dwie opcje :

1. Ognisko (miejsce dowolne, może być Kopiec Tatarski, może być Fort Łuczyce, Łętownia…). Prowiant we własnym zakresie, gwarantuję ogień i grill. Minusem z pewnością jest niska temperatura i możliwa zła pogoda.

2. Grill w Dwór Wapowce  (wiata góralska).Koszt z jedzeniem (kiełbasa, karkówka, pieczywo, napoje) to ok. 40 zł. Zadaszone, ciepło, wszystko zorganizowane.

Link do anonimowej ankiety – proszę o wyrażenie swojej opinii na temat miejsca, kosztów, godziny do wtorku.Proszę o poważne podejście do sprawy.

Jeżeli to możliwe i znajdziecie 30 sekund wolnego czasu proszę o wpisanie się na listę w wydarzeniach ;)

Ps. Myślę, że torcik się nam należy ;)

Ps 2. Strój luźny, nalewki oczywiście wskazane ;)