Tak się biega maraton!

W ubiegłą niedzielę członkowie  Przemyskiego Klubu Biegacza wzięli udział w 13 Cracovia Maraton. Na starcie stanęło 5524 uczestników, natomiast bieg ukończyło 5378 biegaczy, czyli o 959 więcej niż przed rokiem. Po raz kolejny został więc poprawiony rekord frekwencji krakowskiego maratonu.

Bardzo udany start zaliczyli przemyscy biegacze. Robert Preisner ukończył maraton z czasem 2.47.04 i zajął 20 miejsce w kategorii Open! Trzeba dodać, że Robert pobiegł idealnie pod względem taktycznym. Obie połówki maratonu przebiegł równo, co wg. wielu trenerów jest najlepszym sposobem na dobry wynik w maratonie. To się nazywa doświadczenie i mocne nerwy! Gratulujemy!

Swój debiut maratoński zaliczył Grzegorz Sikora. Bieg ukończył z wynikiem 3.35.41. Gratulujemy udanego debiutu i witamy w gronie maratończyków!

Bardzo dobry czas uzyskał również Krzysztof Popławski. Czas 3:36:02 to wynik, który budzi zazdrość wśród wielu uczestników biegu ;)

Gratulujemy!

crkrkr