Niedziela pełna emocji…i życiówek

13 kwietnia 2014 roku zapisze się na długo w pamięci kilku biegaczy – członków Przemyskiego Klubu Biegacza.Tego dnia braliśmy udział w Orlen Warsaw Marathon i Łódź Maraton.
Piękna typowo maratońska pogoda zwiastowała nowe rekordy życiowe. I tak też się stało. W Warszawie Maciek Karwowski i Rafał Paśko debiutowali na królewskim dystansie maratonu. Maraton ukończyło blisko 4 tysiące biegaczy. Maciek ukończył maraton w bardzo dobrym czasie 03:44:10 i zajął 1709 miejsce. Z kolei Rafał Paśko ukończył bieg z kontuzją z czasem 05:09.

Bardzo emocjonujący okazał się start naszych zawodników podczas Łódź Maraton. Na bardzo trudnej i wymagającej trasie maratonu, bardzo udany start zaliczył Mieczysław Jałocha, który z minął linię mety z czasem 2:59:28 i znalazł się w gronie „trójkołamaczy”. Na tej trasie taki wynik jest naprawdę bardzo dobry.
Do „trójki” zbliżył się Radosław Wilk kończąc bieg z wynikiem 03:06:48, Daniel Dryniak, który ukończył bieg z wynikiem 03:08:52 poprawiając rekord życiowy o blisko 8 minut!  Dariusz Kohut ukończył bieg z wynikiem 03:10:21 i również może pochwalić się poprawą rekordu życiowego o ponad 6 minut. Bieg ukończył również Marek Żuk uzyskując wynik 02:52:22, zajmując 35 miejsce.

Niedziela 13 kwietnia okazała się dla biegaczy z Przemyskiego Klubu Biegacza bardzo szczęśliwa!

Wszystkim biegaczom serdecznie gratulujemy ukończenia maratonu i nowych rekordów życiowych!