3,2,1 START !

pkb_logo

Już niedługo rozpoczynamy serię wiosennych startów. Wielu członków PKB bardzo solidnie przygotowało się do tego sezonu biegowego, więc możemy się spodziewać udanych startów i nowych rekordów życiowych. Już w tę niedzielę w Półmaratonie Marzanny w Krakowie wezmą udział biegacze z Przemyśla. Niedługo później, bo 6 kwietnia wystartuje Półmaraton Rzeszowski. Na nowej trasie pobiegnie dość liczna reprezentacja Klubu. Mamy również zaszczyt poprowadzić jako „pacemakerzy”  grupy biegaczy, którzy będą walczyć o swoje rekordy  życiowe. W chwili obecnej ustaliliśmy, że poprowadzimy grupy na 1 godz 30 min, 1.40, 1.50 i być może na 2 godziny. To bardzo trudna i odpowiedzialna funkcja. Dlatego też „pacemakerzy” z PKB to biegacze doświadczeni, dobrze przygotowani i potrafiący mocno motywować grupę.

Tydzień później, 13 kwietnia równie liczna reprezentacja weźmie udział w maratonie w Łodzi, a także w tym samym dniu w maratonie w Warszawie.

W późniejszych terminach również startujemy, ale o tym następnym razem.

Wszystkim startującym życzymy dobrej zabawy i nowych rekordów życiowych!

Obraz 01641km poznangrac+sabObraz 008