8 Bieg „Policz się z cukrzycą” – pobiegnijmy razem w Przemyślu !

wosp-policz-sie-z-cukrzyca

12 stycznia 2014 roku w Warszawie odbędzie się 8 Bieg  „Policz się z cukrzycą”. Celem biegu jest propagowanie akcji „Policz się z cukrzycą” – programu autorskiego Fundacji WOŚP, a także Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą, popularyzacja wiedzy na temat cukrzycy, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, zbiórka pieniędzy na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Przemyski Klub Biegacza również przyłączy się do tej akcji i w dniu 12 stycznia zorganizujemy podobny bieg w Przemyślu.Będzie to bieg towarzyski, bez pomiaru czasu.Wszyscy biegniemy razem.

Z tej okazji mamy do rozdysponowania 30 koszulek biegu i 30 medali wykonanych specjalnie na tę okazję.Każdy, kto dokona rejestracji do biegu w naszym kalendarzu (klik „TAK”) i dokona opłaty „startowej” otrzyma pakiet startowy w postaci koszulki (na starcie)  i medalu (oczywiście na końcu biegu). Warunkiem udziału w biegu, jest kliknięcie „TAK”  w kalendarzu i wpłacenie na konto Przemyskiego Klubu Biegacza minimalnej kwoty 30 zł, z dopiskiem „Bieg policz się z cukrzycą”. Warto by było wpłacić jednak większą kwotę. Jest tylko 30 sztuk koszulek i medali więc są one bardzo wyjątkowe.Cała kwota zostanie przekazana sztabowi  WOŚP w Przemyślu. Pierwszeństwo mają członkowie PKB. Liczę na WAS ! W dalszej kolejności, jeżeli zostaną koszulki i medale, decydować będzie kolejność wpłat.

Start i meta biegu – ul. Rynek, w okolicy Urzędu miejskiego.

Trasa biegu -Rynek- ul. Kazimierzowska-Plac na Bramie- ul. Franciszkańska. Biegniemy  5 pętli.

W biegu mogą wziąć udział osoby, dla których zabraknie koszulek i medali.Wystarczy zapisać się w naszym kalendarzu.

Warto wziąć udział w tym wydarzeniu, ponieważ cel akcji jest bardzo ważny no i te koszulki, medale….;)))

Naprawdę warto!  Nie skąpmy grosza i naszego czasu!

ps. rozmiary koszulek są…duże ;)