Podsumowanie „Przemyskiej Dychy”

Organizatorzy Pierwszego Przemyskiego Biegu Ulicznego „Przemyska Dycha” podsumowali imprezę. W środę 16 października br. spotkał się z nimi Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla. Podczas spotkania goście Prezydenta przedstawili między innymi bardzo dobre wyniki badania, którego celem była ocena różnych sfer organizacyjnych biegu. Marek Żuk Prezes Przemyskiego Klubu Biegacza zwrócił również uwagę, iż samo wydarzenie zdopingowało Przemyślan do większej aktywności czego efektem była blisko dwustuosobowa reprezentacja podczas „Przemyskiej Dychy”.

Obecni na spotkaniu panowie Daniel Dryniak Wiceprezes Przemyskiego Klubu Biegacza i Robert Bal reprezentant zarządu podziękowali Prezydentowi Miasta Przemyśla oraz Grzegorzowi Hayderowi Zastępcy Prezydenta Miasta za pomoc. Przekazali również wyrazy wdzięczności dla jednostek miejskich, które zaangażowały się w pomoc w zorganizowaniu tego wydarzenia sportowego. Bieg został również bardzo dobrze oceniony przez media branżowe. Goście Prezydenta zapowiedzieli, iż w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja „Przemyskiej Dychy”.

źródło: www.przemysl.pl