Bieg WUTP 55km 2022 – lista startowa

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest akceptacja REGULAMINU!

Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej w wysokości określonej w regulaminie wykonany poprzez system płatności online.

Jeżeli po wysłaniu zgłoszenia nie ma Cię na liście startowej LUB pomyliłeś się przy wpisywaniu danych prosimy o kontakt z Organizatorem (pkb.przemysl@gmail.com)!

Nazwisko i imię Rok ur. Klub
Antonik Mariola 1967 Żyj Zdrowo na Sportowo
Bachurski Daniel 1968 Blok B
Banasik Krzysztof 1981 Pruchnicka Grupa Biegowa
Barć Piotr 1966 Planeta Nisko
Barud Artur 1970 Przemytnik
Bąk Adam 1989
Bednarz Paweł 1976 leniwie do przodu
Bereznowska Patrycja 1975 Wieliszew Heron Team Hoka Poland Team
Bortnowska Judyta 1976
Dębiec Przemysław 1974 Piękne i Brodacze
Dudek Adam 1975
Dudek Łukasz 1995
Dudek Monika 1983
Dudziński Piotr 1982 Podium
Dzierlęga Piotr 1988 Królewskie Pilzno
Dziszkiewicz Grzegorz 1982 Duch Pogórza
Dziumak Jakub 1990
Filipiński Bartosz 1979
Forjasz Przemysław 1982
Freszel Krzysztof 1977 BOERNEROWO BIEGA
Gałacka Joanna 1976
Gaworecki Tomasz 1980 Żona kazali
Gogłuska Robert 1973
Gołębiowski Piotr 1978 5BSP
Gozdalski Adam 1985
Górniak Rafał 1988
Gradowski Piotr 1979 Blue Graders
Groch Jacek 1974 Kańczucka Grupa Biegowa
Gwiżdż Grzegorz 1980
Husiński Zbigniew 1971
Irzyk Tomasz 1969
Jakubczak Aleksandra 1982 3 Zamojski batalion zmechanizowany
Jałocha Mieczysław 1967 Przemyski Klub Biegacza
Jarema Marek 1969
Jastrząb Piotr 1968 Dekan Lesko
Jaworski Krzysztof 1980 Visegrad Maraton Rytro
Jendrych Artur 1990
Juszczak Marcin 1972
Juszczak Mateusz 1996 W-MOSG, CSSG Kętrzyn
Kapelan Anna 1984
Karuś Waldemar 1971 14das im.gen.bryg.Wacława Wieczorkiewicza
Kąkol Zbigniew 1984 WATER TEAM
Kiełbus Mirosław 1971
Kirkiewicz Ireneusz 1971 Kolega Maćka Oława
Klinger Weronika 1986 Przemyski Klub Biegacza
Kobylarz Arkadiusz 1978
Kocaj Jakub 2001
Kohut Dariusz 1972 Przemyski klub biegacza
Kowalczyk Mateusz 1990 Minutka Trail
Krawczyk Dariusz 1974
Kruba Marcin 1987 14 DAS / RMT TEAM PRO
Kruk Zbigniew 1979 Wydry Galicja
Kucharski Paweł 1979 Planeta Nisko
Kurzawski Marek 1965
Kustroń Adam 1963 pulex
Łapińska Anna 1980 Jumping Stars Team
Makarski Krzysztof 1979 Przemyski Klub Biegacza
Malarczyk Jarek 1981 Przemyski Klub Biegacza
Matusz Tadeusz 1976
Mirowski Jarosław 1978
Mucha Miłosz 1987 Klub Biegających Leśników
Myśliwiec Robert 1980 Dziki&Wolny
Naziemkowski Boguslaw 1982
Nic Jakub 1977
Niedźwiecki Paweł 1979 PODIUM
Nizioł Marian 1957
Nykiel Grzegorz 1974 Grodziska Grupa Biegowa – Szalone Żółwie-
Ochab Janusz 1971
Oczoś Przemysław 1982
Oleksy Jarosław 1959 Limanowa Forrest
Pajdosz Katarzyna 1982 Klub Biegacza Biała Biega
Pajdosz Rafał 1977 Klub Biegacza Biała Biega
Palkij Aleksandra 1987
Pastuła Łukasz 1983
Pazowski Dawid 1987 KLUB PIWOSZA
Peszek Bogdan 1973 Ultra Przesilenie
Peter Marcin 1975
Piątek Damian 1993
Piątek Paweł 1995
Piątek Robert 1970
Piątkowski Przemysław 1978
Pieńkosz Wojciech 1979 PGE Energetic Running/PODIUM
Płonka Rafał 1986 Góral z Mazur Running Team
Późniak Sebastian 1979
Pydo Michał 1989
Radyk Joanna 1982 Przemyski Klub Biegacza
Repecki Marcin 1972 Zamość Biega
Rohan Łukasz 1982
Różycki Ryszard 1958
Ruciński Piotr 1980
Rusin Kornel 1985
Sałdan Grzegorz 1991
Semerko Aneta 1974 Przemyski Klub Biegacza
Sienkiewicz Michał 1984 Deloitte Adventure Team
Sieńko Łukasz 1984 Aktywny Dynów
Sitko Krzysztof 1985 EME Aero
Skoczylas Adrian 1989
Skwara Dariusz 1981 Dakar Toyota Rzeszów/Lexus Rzeszów
Skwara Marek 1981 Skwara Team
Smolik Bartosz 1993 Turaszówka
Smyka Michał 1995
Sokalski Sławomir 1972 Zamość Biega
Stadnik Wojciech 1971 Przemyski Klub Biegacza
Szczepuch Dorota 1971 Zamość Biega
Szmist Szymon 1979 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej
Szpinda Sebastian 1979 Biłgoraj Ultra Trail
Szwedka Piotr 1969 Przemyski Klub Biegacza
Ślanda Maciej 1984 Ks Janusze
Śliwińska Dorota 1982 Przemyski Klub Biegacza, 20PBOT
Śnieżek Piotr 1970 PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
Świetlicki Wiesław 1959 PGNiG
Tarkowski Dawid 1983 Przemyski Klub Biegacza
Tiahnybok Paweł 1972
Tomaszek Grzegorz 1983
Trojnar Damian 1986 Ks Janusze
Tumulec Maciej 1985 Tumulki Running Team
Wajda Barbara 1986 Korczyna Grupa Biegowa
Walac Jacek 1983
Walas Krzysztof 1982
Warta Marek 1989 5 Batalion Strzelców Podhalańskich w Przemyślu
Wągrodzka Małgorzata 1981
Winiarska Katarzyna 1980
Witalec Sebastian 1982 DzikiTim/Podium
Wlazło Rafał 1981 FOTOWOLTAIKA SPEED CON
Włoch Sławomir 1970
Wojciechowski Tomasz 1981
Wolf Weronika 1975 W górach jest wszystko co kocham ❤️
Wybraniec Michał 1985 Pato biegi
Wyskiel Maciej 1980 Aktywny Dynów
Wysokiński Jerzy 1963 Orange Polska/Klub Biegacza Biała Biega
Zajaczkowski Jerzy 1970 Przemyski klub biegacza
Zaręba Mateusz 1976 Smak Maraton