Bieg WUTP Dzieci 2022 – lista startowa
Warunkiem uczestnictwa w biegu jest akceptacja REGULAMINU!
Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej w wysokości określonej w regulaminie wykonany poprzez system płatności online.
Jeżeli po wysłaniu zgłoszenia nie ma Cię na liście startowej LUB pomyliłeś się przy wpisywaniu danych prosimy o kontakt z organizatorem (pkb.przemysl@gmail.com)!
Nazwisko i imię | Rok ur. | Klub |
---|---|---|
Andruchewicz Jakub | 2007 | |
Andruchewicz Mateusz | 2011 | |
Bachleda Bartłomiej | 2014 | BLOK_B |
Bachleda Miłosz | 2017 | BLOK_B |
Bachleda Sebastian | 2019 | BLOK_B |
Bachusz Antonina | 2014 | |
Bachusz Hanna | 2009 | |
Banaś Antoni | 2016 | Banasiowie |
Banaś Michał | 2010 | Banasiowie |
Barszczak Karol | 2009 | – |
Barszczak Magdalena | 2013 | – |
Barszczak Miłosz | 2014 | Kamon |
Biel Jagoda | 2017 | |
Biel Karol | 2015 | |
Bieliszak Agata | 2018 | |
Błażewicz Maja | 2014 | |
Bobko Zosia | 2017 | |
Burak Aleksandra | 2015 | |
Burak Piotr | 2012 | |
Chrunik Brajan | 2011 | Jumping stars |
Chrunik Hana | 2015 | Jumping Stars |
Chrzanowska Julia | 2019 | |
Chrzanowski Juliusz | 2017 | Przedszkole nr 16 |
Chrzanowski Szymon | 2016 | |
Chrzanowski Wincenty | 2015 | Sp6 |
Chuchła Emilia | 2016 | |
Chuchła Karolina | 2018 | |
Chuchła Maria | 2019 | |
Ciejowski Bartosz | 2013 | |
Cieśla Mateusz | 2016 | Akademia Piłkarska Duma Przemyśla |
Ciupa Milena | 2010 | Bez |
Ćwiek Lena | 2015 | Jumping Stars Team |
Ćwiek Zuzanna | 2019 | Jumping Stars Team |
Dańczak Ewelina | 2014 | |
Dańczak Paulina | 2013 | |
Defoe Adela | 2014 | Duma Przemyśla |
Defoe Brunon | 2017 | |
Defoe Tymon | 2017 | |
Domagalski Mateusz | 2010 | |
Fedan Konstancja | 2012 | |
Fedio Fabian | 2020 | |
Fedio Julia | 2014 | |
Fugowska Zofia | 2012 | Szkoła Buszkowice |
Fugowski Karol | 2009 | UKS orlik Przemyśl |
Fugowski Wojciech | 2018 | |
Fuksa Jan | 2015 | |
Gaweł Liliana | 2010 | |
Gójski Nikodem | 2014 | |
Grabowski Filip | 2017 | |
Grąz Jan | 2014 | |
Hankus Gabriela | 2015 | |
Harłacz Hubert | 2018 | |
Horodecka Dominika | 2016 | |
Horodecka Kamila | 2014 | |
Horodecki Szymon | 2014 | Orlik Przemyśl |
Jaroch Bartosz | 2014 | |
Jaroch Michał | 2011 | |
Jędruch Franciszek | 2016 | |
Jędruch Zofia | 2010 | |
Karuś Karolina | 2008 | |
Kawalec Igor | 2007 | Team Iwo |
Kawalec Wiktor | 2010 | Team Iwo |
Kędzierska Martyna | 2015 | |
Kędzierski Kacper | 2013 | |
Kicman Antek | 2020 | |
Kicman Szymon | 2011 | |
Kiełt Ignacy | 2017 | |
Kiełt Liliana | 2014 | |
Kiełt Zosia | 2019 | |
Kindlik Filip | 2013 | |
Kindlik Kaja | 2017 | |
Kondracka Wiktoria | 2017 | |
Kopański Antoni | 2014 | |
Kosterkiewicz Maja | 2012 | Trenuj z Kosterem |
Kostkiewicz Barbara | 2011 | |
Kotwica Antoni | 2016 | |
Kotwica Franciszek | 2012 | |
Kowal Bruno | 2016 | |
Kramarz Leon | 2013 | |
Krzyżanowski Franciszek | 2018 | |
Krzyżanowski Kacper | 2012 | |
Kupiniak Klaudia | 2013 | |
Kuźniar Alicja | 2016 | |
Kuźniar Mikołaj | 2014 | |
Lach Aleksandra | 2019 | |
Lachowicz Filip | 2016 | |
Łańcucka Helena | 2010 | |
Łapińska Jagoda | 2014 | Jumping Stars Team Przemyśl |
Łapiński Andrzej | 2017 | Jumping Stars Team Przemyśl |
Łapiński Szymon | 2019 | Jumping Stars Team Przemyśl |
Łuc Maja | 2016 | |
Majewski Maksymilian | 2011 | |
Maksym Mateusz | 2014 | Przyjaciółki |
Malarczyk Filip | 2014 | Kamon/Orlik Przemyśl |
Malarczyk Kacper | 2011 | Kamon/SMS |
Malczyńska Maja | 2009 | |
Matusz Hubert | 2015 | |
Mazur Ania | 2013 | |
Mazurek Szymon | 2014 | Sp 11 |
Moskowicz Natan | 2013 | |
Moskowicz Nela | 2020 | |
Moskowicz Oskar | 2011 | |
Moskowicz Pola | 2022 | |
Nanowska Maria | 2014 | SMS Przemyśl |
Nanowski Michał | 2017 | Przedszkole nr 19 |
Nester Michał | 2014 | Sp 14 |
Panek Antoni | 2014 | |
Pańków Julia | 2019 | |
Pańków Piotr | 2014 | |
Pawłowska Anika | 2018 | |
Pelc Wiktor | 2015 | Szkoła Kamon |
Piechota Kacper | 2014 | Niezrzeszony |
Płocica Antoni | 2016 | |
Przewrocki Franek | 2017 | |
Przewrocki Julian | 2020 | |
Psiur Maja | 2011 | Kamon |
Psiur Olivier | 2016 | Kamon |
Radyk Aleksandra | 2008 | Przemyski Klub Biegacza |
Rogosz Michał | 2015 | |
Ruciński Mikołaj | 2017 | Duma Przemyśla |
Rusin Miłosz | 2012 | |
Rusin Szymon | 2014 | |
Rusin Weronika | 2014 | |
Sawicka Anastazja | 2014 | |
Sawicka Antonina | 2009 | |
Sawicka Apolonia | 2017 | |
Sikon Julia | 2011 | |
Sinigaglia Leo | 2017 | |
Sinigaglia Livio | 2012 | |
Skurnóg Antoni | 2016 | |
Skurnóg Kacper | 2017 | |
Skurnóg Mikołaj | 2020 | |
Solska Hanna | 2015 | |
Stec Zuzia | 2019 | |
Stodolak Szymon | 2014 | |
Szabaga Kacper | 2014 | Kamon |
Szal Jan | 2018 | |
Szal Wojciech | 2016 | |
Szczupak Kacper | 2016 | |
Szczypek Adam | 2013 | |
Szczypek Wojciech | 2015 | |
Szeredko Victoria | 2010 | |
Szlarp Franek | 2015 | Orlik Przemyśl |
Szlarp Juliusz | 2019 | Orlik Przemyśl |
Szlarp Kamil | 2011 | Orlik Przemyśl |
Szlarp Robert | 2013 | Orlik Przemyśl |
Szmist Nadia | 2009 | Kb Athletic Zrecin |
Szymczycha Jagoda | 2018 | |
Szymczycha Maja | 2015 | |
Ściubak Kacper | 2014 | |
Śliwiński Adrian | 2009 | |
Śliwiński Hubert | 2016 | |
Śliwiński Krystian | 2018 | |
Świeży Milena | 2014 | |
Świeży Natalia | 2009 | |
Tarnawski Ignacy | 2014 | |
Tulej Maksymilian | 2015 | |
Tulej Szymon | 2012 | |
Turczyńska Emilia | 2014 | |
Turczyński Szymon | 2012 | |
Ulicki Szymon | 2009 | |
Weimer Karol | 2009 | |
Węgrzyn Ignaś | 2013 | |
Węgrzyn Zuzia | 2011 | |
Więcek Dawid | 2007 | Resovia Rzeszów |
Wikar Filip | 2015 | |
Wikar Wiktor | 2010 | |
Winiarz Amelka | 2015 | |
Wołosz Stanisław | 2022 | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół |
Wołoszyn Amelia | 2014 | |
Wołoszyn Hanna | 2018 | |
Zabawski Michał | 2014 | |
Zastrowski Iwo | 2017 | |
Zurawska Zofia | 2015 | |
Żołdak Michał | 2015 |