Bieg WUTP 21km 2022 – lista startowa
Warunkiem uczestnictwa w biegu jest akceptacja REGULAMINU!
Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej w wysokości określonej w regulaminie wykonany poprzez system płatności online.
Jeżeli po wysłaniu zgłoszenia nie ma Cię na liście startowej LUB pomyliłeś się przy wpisywaniu danych prosimy o kontakt z Organizatorem (pkb.przemysl@gmail.com)!
Nazwisko i imię | Rok ur. | Klub |
---|---|---|
Amarowicz Wojciech | 1991 | |
Babiarz Robert | 1979 | Brak |
Babińska Inga | 1975 | Przemyski Klub Biegacza |
Bajsarowicz Kamil | 1993 | Mrówka Jarosław Active Team |
Bal Barbara | 1977 | Przemyski Klub Biegacza |
Bal Robert | 1976 | Przemyski Klub Biegacza/Regia Civitas |
Banasik Monika | 1984 | Pruchnicka Grupa Biegowa |
Banasik Rafał | 1981 | GIT GRUPA |
Banaś Mateusz | 1986 | IPA Przemyśl KPP Jarosław |
Banicka Agnieszka | 1988 | Przemyski Klub Biegacza |
Baran Andrzej | 1975 | WILKI JODŁOWA |
Baran Kamil | 1989 | |
Baran Krzysztof | 1966 | |
Barszczowska Ewelina | 1987 | Nocny Bór |
Bazanowski Marcin | 1982 | |
Bembenek Jan | 1967 | PTC Przemyśl |
Bielec Adam | 2007 | Aktywny Dynów |
Bieleń Mateusz | 1993 | |
Bielówka Roman | 1960 | Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie |
Biliński Tomasz | 1975 | Przemyski Klub Biegacza |
Bińko Agnieszka | 1981 | Przemyski Klub Biegacza |
Błaż Mateusz | 1993 | |
Bobko Mariusz | 1977 | |
Bocek Sławomir | 1975 | PODIUM |
Bogacz Aleksander | 1975 | |
Brendzowski Adam | 1985 | Solina Team |
Bujdasz Kacper | 2002 | Aktywny dynów |
Burak Adam | 1974 | |
Ceberak Bartosz | 1988 | |
Cengiel Mateusz | 1992 | |
Chlebek Tomasz | 1992 | Resovia |
Chmaj Jerzy | 1968 | |
Ciejowski Grzegorz | 1977 | |
Ciepałowicz Ewa | 1980 | Przemyski Klub Biegacza |
Ciupińska Magdalena | 2004 | |
Cwynar Krzysztof | 1974 | |
Cwynar Marta | 1974 | |
Cybulski Grzegorz | 1975 | Największa Armia Świata |
Czerwińska L Małgorzata | 1973 | Jumping Stars Team |
Czosnowski Krzysztof | 1978 | KB Hermes Gryfino |
Ćwiąkała Halina | 1976 | Athletic Zręcin |
Ćwiąkała Michał | 1982 | Meesieq – Lazy Runner |
Dec Piotr | 1968 | :) |
Deląg Agnieszka | 1983 | |
Domagalski Artur | 1967 | |
Drabik Pawel | 1978 | |
Drabik Wacław | 1972 | |
Drapała Damian | 1990 | |
Dusza Łukasz | 1986 | |
Duszczak Radosław | 1977 | |
Dyjak Agnieszka | 1993 | |
Dziubiński Radosław | 1983 | |
Dziuruń Paweł | 1983 | |
Dziurzyński Krzysztof | 1976 | Blok_B |
Fac Mateusz | 1984 | Liga Obrony Wróbelka Elemelka |
Falejczyk Marcin | 1991 | 13. ŚBOT |
Fedan Łukasz | 1983 | |
Fedio Karolina | 1988 | 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza |
Fedio Marek | 1985 | 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza |
Fedurczak Joanna | 1986 | |
Fin-Szumowski Waldemar | 1960 | A1 Rh – ( minus ) |
Fornal Jacek | 1983 | |
Frączek Michał | 1980 | Bronowice też Biegają |
Frączek Tomasz | 1991 | |
Gałęza Dariusz | 1978 | |
Gardziel Jerzy | 1973 | Kondycja Piaseczno |
Gas Tomasz | 1982 | Zryw Buszkowiczki |
Gierula Grzegorz | 1991 | Athletic Zręcin |
Golański Andrzej | 1981 | Bieszczadzkie Wilki |
Gorczyca Angelika | 1993 | Duch Pogórza Team |
Gradowska Katarzyna | 1981 | Przemyski Klub Biegacza |
Grochowicz Maciej | 1986 | Przemyski Klub Biegacza |
Grodecki Piotr | 1985 | |
Grzybowska Sylwia | 1976 | Przemyski Klub Biegacza, parastyle.pl |
Grzybowski Paweł | 1982 | Parastyle Paweł Grzybowski, PKB |
Gudz-Kiciński Piotr | 1971 | Przemyski Klub Biegacza |
Gwizdak Marcin | 1983 | |
Gwozda Grzegorz | 1979 | Uczniowski Klub Sportowy SABAUDIA |
Gwóźdź Marek | 1968 | IPA Poland |
Hałys Bartłomiej | 1991 | Kańczucka Grupa Biegowa |
Hejduk Monika | 1976 | Umcs Biega |
Helinski Jacek | 1972 | Dzikie Życie Run Team |
Hermaniuk Iwona | 1977 | Taurus Rzeszów |
Hermaniuk Tomasz | 1976 | Taurus Rzeszów |
Hipner Mateusz | 1989 | |
Hocek Jakub | 1993 | |
Hołowid Rafał | 1988 | Blok B |
Hołub Agata | 1967 | |
Hołub Wacław | 1967 | |
Hulbój Jan | 1971 | |
Jachimowski Jarosław | 1984 | SanOK Biega |
Jakielaszek Maciej | 1987 | Dyziu mi znów kazał |
Janik Justyna | 1989 | RUNPROGRESS by Tomasz Kawik |
Janik Sławomir | 1986 | AZS AWF Kraków Masters |
Janowska Natalia | 1982 | |
Jaremko Władysław | 1974 | Milla Mobilny Gabinet Masażu |
Jatczak Monika | 1983 | |
Jędrzejewski Paweł | 1978 | |
Joński Tomasz | 1992 | |
Juraś-Kmieć Marzena | 1975 | BIEGAM SOBIE |
Jusyp Eliza | 1979 | |
Kalinowska Ewa | 1982 | Przemyski Klub Biegacza |
Kalinowska Lucyna | 1967 | |
Kardasz Jacek | 1980 | ATTYLA |
Kawalec Jacek | 1971 | TEAM IWO |
Kępka Andrzej | 1968 | Przeworska Grupa Biegowa |
Kiełbasa Łukasz | 1977 | |
Kindlik Dominik | 1986 | |
Kiszka-Maziarczuk Berenika | 1985 | Lecymy Durś |
Klocek Dariusz | 1973 | |
Kłak Andrzej | 1971 | 34 WOG |
Kogut Leszek | 1972 | |
Konieczny Mariusz | 1965 | |
Korab Robert | 1970 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy |
Kosior Szczepan | 1973 | Nightrunners |
Kostiuk Paweł | 1985 | |
Kozdrowicz Karol | 1971 | |
Kozioł Andrzej | 1977 | |
Krasowski Łukasz | 1986 | PROSWIM |
Krasowski Mateusz | 1988 | PROSWIM |
Krawczyk Beata | 1991 | Przemyski Klub Biegacza |
Krempa Marek | 1971 | |
Kruszyński Marek | 1967 | Przemyski Klub Biegacza |
Krysa Halina | 1961 | Rozbiegana Babcia |
Krzan Tomasz | 1977 | |
Kubiszyn Sebastian | 1990 | KLUB PIWOSZA |
Kucharska Anna | 1983 | Lecymy durś |
Kulig Anna | 1981 | KGB Korczyna |
Kurek Grażyna | 1976 | |
Kuźmiek Maciej | 1992 | |
Lach Mateusz | 1992 | |
Legenc Łukasz | 1990 | |
Lenar Piotr | 1997 | WOLF GANG |
Leś Michał | 1987 | SanOK Biega |
Lis-Pasionek Małgorzata | 1983 | Lesko team |
Lubaś Anna | 1981 | |
Łączny Marcin | 1984 | Galopujące Dżdżownice |
Łoza Tobiasz | 1992 | Kańczucka Grupa Biegowa |
Macek Bogusława | 1964 | Przemyski Klub Biegacza |
Maciejko Rafał | 1977 | Kresowianie |
Mager Bartosz | 1973 | |
Mager Olga | 1977 | |
Majewska Magdalena | 1985 | Juming Stars Team |
Maksym Jerzy | 1965 | |
Maksym Krystyna | 1966 | |
Malawski Grzegorz | 1970 | |
Malec Basia | 1963 | |
Malinowski Arkadiusz | 1983 | |
Mamej Elżbieta | 1966 | Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe |
Mamej Piotr | 1964 | |
Marciniak Jakub | 1989 | Koźmin Biega Ultra Runners |
Martyn Bogusław | 1965 | |
Masłowski Jakub | 1996 | |
Matusz Krystian | 2006 | |
Maziarczyk-Kotwica Katarzyna | 1984 | |
Mazur Sławomir | 1977 | Cyklopedia.cc |
Mercik Marek | 1962 | |
Mielnik Grzegorz | 1981 | |
Mikus Mateusz | 1984 | 14 das |
Misiak Mateusz | 1993 | Niedźwiedź Team |
Mlaś Ireneusz | 1985 | IPA PRZEMYŚL |
Morawska Lidia | 1975 | Nie ma Letko |
Morawski Arkadiusz | 1974 | Nie ma Letko |
Moskal Żaneta | 1982 | Korczyńska Grupa Biegowa |
Moskowicz Stefan | 1959 | Przemyski Klub Biegacza |
Motyka Kamil | 1984 | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół |
Mryczko Roman | 1965 | Dynowcy biegacze |
Musialik Magdalena | 1984 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy |
Nanowska Amelia | 1989 | |
Niedziela Michał | 1984 | |
Nowakowski Wiesław | 1956 | Biegam bo lubię |
Nykiel Tomasz | 1966 | PKB |
Ochwat Marta | 1984 | Korczyńska Grupa Biegowa |
Ogłuszka Elżbieta | 1983 | SAFEPRO usługi BHP |
Ogłuszka Michał | 1984 | SAFEPRO usługi BHP |
Osypanka Daniel | 1991 | Przemyski Klub Biegacza / Blok_B |
Owsiak Justyna | 1979 | Kańczucka Grupa Biegowa |
Pajestka Wojtek | 1978 | Góral z Mazur Running Team |
Panek Krzysztof | 1980 | Blok |
Para Aleksandra | 1988 | |
Pasionek Bartłomiej | 1983 | Lesko team |
Pels Daniel | 1979 | BDTKNM |
Pełdiak Mateusz | 1989 | Kb Athletic Zręcin/ Pawko Runner team |
Peter Katarzyna | 1972 | |
Pieszko Dariusz | 1988 | Luzax |
Pieszko Roman | 1972 | |
Pietrasiewicz Maciej | 1989 | Kresowianie |
Piszcz Dariusz | 1974 | |
Piszczek Stanisław | 1979 | |
Piwowar Dawid | 1978 | |
Plis Sławomir | 1971 | |
Płonka Honorata | 1986 | 5BSP |
Podolak Zbigniew | 1961 | Gwiazdy Przemyśl |
Podraza Adam | 1981 | Wilki Jodłowa |
Polak Agnieszka | 1977 | |
Poźniak Grzegorz | 1979 | |
Prędki Jerzy | 1972 | Wybiegamy w przyszłość |
Przech-Fus Agnieszka | 1967 | Mrozek Tri Team/UMCS Biega |
Pukas Grzegorz | 1983 | |
Pukas Leszek | 1979 | |
Puzio Wiesław | 1976 | |
Pyrcz Kamil | 2004 | Aktywny Dynów |
Radyk Anna | 2005 | Przemyski Klub Biegacza |
Rawska-Śmieciuch Anna | 1966 | |
Rępalska Agata | 1986 | |
Rudziński Jacek | 1969 | KB HERMES GRYFINO |
Rusinowski Rafał | 1973 | |
Ryba Piotr | 1981 | Maratończyk Dębica |
Sałdan Krzysztof | 1958 | |
Sapa Piotr | 1986 | 21 daplot |
Sas-Malarczyk Agnieszka | 1983 | BieganieJestGlupie |
Sawicka Agnieszka | 1979 | Nie W Szczepionkę Team |
Sawicka Katarzyna | 1988 | 20 PBOT |
Sawiński Henryk | 1980 | KLUB PIWOSZA |
Sawiński Michał | 1987 | Klub Piwosza |
Serafin Jacek | 1972 | |
Siedlaczek Zbigniew | 1957 | |
Siembida Małgorzata | 1978 | Stalowowolski Klub Biegacza |
Sikora Jacek | 1972 | |
Siwek Wojciech | 1994 | |
Skiba Mariusz | 1977 | |
Skoczek Sylwia | 1984 | Lecymy Durs |
Skórka Ireneusz | 1961 | Przemyski Klub Biegacza – Czuwaj Wiaro |
Sobol Marcin | 1994 | |
Socha Bogusław | 1967 | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół |
Soczek Gosia | 1995 | |
Sojka Agnieszka | 1979 | Przemyski Klub Biegacza |
Solarski Marcin | 1979 | |
Sopel Wiesław | 1967 | KRESOWIANIE |
Sroka Paweł | 1977 | |
Stadnik Renata | 1971 | Przemyski Klub Biegacza |
Stasiła Feliks | 1953 | Kańczucka Grupa Biegowa |
Strzelczyk Ireneusz | 1977 | |
Surmacz Sławek | 1970 | Przemyski Klub Biegacza |
Surman Mariusz | 1989 | Dzikie Mustangi |
Surmiak Piotr | 1973 | w góry |
Sycz Barbara | 1975 | Przemyski Klub Biegacza |
Szadurski Tomasz | 1970 | Przemyski Klub Biegacza |
Szal Mateusz | 1985 | |
Szczupak Magdalena | 1989 | |
Szeremeta Tomasz | 1973 | |
Szmist Jarosław | 1977 | Kb Athletic Zrecin |
Szuba Dariusz | 1969 | Korczyńska Grupa Biegowa |
Szuban Bartosz | 1978 | Zryw Buszkowiczki |
Szuban Radosław | 1984 | MiejmyToJuzZaSoba |
Szybiak Joanna | 1972 | Przemyski Klub Biegacza |
Szybiak Maciej | 2004 | Przemyski Klub Biegacza |
Śliwa Anna | 1978 | Tomaszowska Grupa Biegowa |
Śnieżek Krzysztof | 1966 | Planeta Nisko |
Śnieżek Lidia | 1972 | PKB |
Świątek Łukasz | 1986 | |
Święch Ania | 1979 | |
Tama Łukasz | 1976 | |
Tarnowski Grzegorz | 1984 | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół |
Telega Artur | 1974 | Blok_B |
Telega Robert | 1969 | Blok_B |
Tomczyk Konrad | 1984 | |
Tracz Łukasz | 1985 | |
Tracz Paulina | 1990 | |
Trojnar Tomek | 1982 | |
Trzonek Andrzej | 1964 | JGBS |
Typiak Sylwia | 2003 | |
Typiak Tomasz | 1980 | |
Uhrin Stanislav | 1981 | Prešov TrailRun |
Ulicki Piotr | 1979 | |
Wagner Tomasz | 1984 | Kresowianie |
Walus Bartłomiej | 1989 | Aktywny Dynów |
Warzocha Paweł | 1978 | NiechBiega |
Wasylów Jacek | 1980 | CZR1- ANTEK TEAM PRZEMYŚL |
Weimer Bogumił | 1986 | |
Wiącek Mirosław | 1978 | |
Wierchoła Joanna | 1958 | |
Wiglusz Krzysztof | 1980 | – |
Wilk Radosław | 1986 | Przemyski Klub Biegacza |
Winiarz Witek | 1977 | |
Witko Jerzy | 1976 | |
Wnuk Małgorzata | 1987 | |
Wnuk Norbert | 1981 | Przemyski Klub Biegacza |
Wojdanowska Małgorzata | 1987 | Lecymy Durś |
Wołosz Marcin | 1984 | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół |
Wójcik Damian | 1988 | |
Wójcik-Bilińska Marta | 1978 | PKB |
Wójtowicz Piotr | 1982 | |
Wrona Daniel | 1992 | |
Zaborniak Paweł | 1983 | Kresowianie/Leśna Chata |
Zabost Anna | 1982 | |
Zajdel Sławomir | 1977 | Mrówka Jarosław Active Team |
Zakielasz Małgorzata | 1980 | Przemyski Klub Biegacza |
Zakrzewska Anna | 1981 | |
Zaleski Tomasz | 1989 | Przemyski Klub Biegacza |
Zaleszczyk Andrzej | 1972 | |
Zarębski Krzysztof | 1988 | Szybcy i Wściekli |
Zielińska Sylwia | 1975 | |
Zięba Piotr | 1979 | |
Ziobro Tomasz | 1978 | Krosno Run Team |
Zioło Tomasz | 1987 | |
Żelazny Judyta | 1971 | Mrówka Jarosław Active Team |
Żuk Józef | 1981 |