Mini Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl 2023 – Lista startowa

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest akceptacja REGULAMINU!

Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej w wysokości określonej w regulaminie wykonany poprzez system płatności online.

Jeżeli po wysłaniu zgłoszenia nie ma Cię na liście startowej LUB pomyliłeś się przy wpisywaniu danych prosimy o kontakt z Organizatorem! Aby dodać kolejnego zawodnika wróć do formularza zapisów.

Zgłoszeń: 151 / Opłaconych: 132 / Limit miejsc: 170

Lista uczestników (alfabetycznie wg nazwiska):

Imię Nazwisko Nazwa klubu Bieg Opłacony
Anastazja Amarowicz I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m ---
Mikołaj Amarowicz I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m ---
Weronika Amarowicz I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m ---
Mateusz Andruchewicz IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Maja Andruchewicz III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m ---
Karolina Badlik SP nr 1 Żurawica IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Alex Bal III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Naomi Bal I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Luiza Bień I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Karolina Bień Kamon III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Zofia Bobko InFiore Biega II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Antoni Bobko InFiore Biega IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Julia Bobko To Twój Trener - Tomasz Bobko II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Franciszek Bobko To Twój Trener - Tomasz Bobko I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Jan Borowicz II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Paweł Borowicz III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Piotr Burak InFiore Biega III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Aleksandra Burak InFiore Biega II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Hana Chrunik SP14/Jumping Stars Team Przemyśl II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Emilia Chuchła II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Karolina Chuchła I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Maria Chuchła I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Mateusz Cieśla InFiore Biega II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Lena Ćwiek Jumping Stars Przemyśl II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m ---
Jakub Czernicki I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Paulina Dańczak Kamon III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Ewelina Dańczak Kamon III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Julia Dec II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Aleksandra Domagalska III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Oliwia Dryjańska I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Filip Dybaś II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Alicja El Farissi InFiore Biega I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Jakub El Farissi InFiore Biega I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Alicja Falejczyk II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Konstancja Fedan III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Fabian Fedio I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m ---
Karol Fiń II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Natalia Foryś IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Zofia Fugowska Tempo 5 III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Wojciech Fugowski UKS orlik Przemysl I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Karol Fugowski UKS orlik Przemysl IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Bianka Gajewska I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
KAROL GOŁĘBIOWSKI II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m ---
Jakub GUT - Kania II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Krzysztof Gwiżdż III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Pola Handzel I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Kacper Hanus III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Ignacy Hawajski I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Filip Indyk I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Antonina Jakubczak III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m ---
Aleksandra Jaworska NSP Newton III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Jan Jaworski II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Julia Jedynak I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Ines Kaszowska I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Kosma Kaszowski II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Oliwia Kielar I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Aleksander Kielar III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Pola Kołodziej I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Ola Kołodziej I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Wiktoria Kondracka Infiore Biega II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Oliwia Kondracka Infiore Biega I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
ANTONI KOPAŃSKI III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Barbara Kostkiewicz IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Anna Kostkiewicz I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Anyoni Kotwica II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m ---
Antoni Kotwica II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Franciszek Kotwica III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Leon Kramarz NSP Newton III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Oktawian Król II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Franciszek Krzyżanowski I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Kacper Krzyżanowski III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Tymoteusz Kuźniarski I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Aleksandra Lach I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Filip Lachowicz II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Maja Łuc II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Maksymilian Majewski IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Mateusz MAKSYM III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Filip Malarczyk Orlik Przemyśl/Kamon III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Kacper Malarczyk Sms Przemyśl/Kamon IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Szymon Mazurek III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Aleksandra Michałowska SP nr 1 Łodź , www.biegigórskie.pl III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Kaja Mularczyk II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Oliwia Myczko III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m ---
Nikola Myczko II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m ---
Michał Nester Sp 14 III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Marcel Oczoś II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Adam Osiadacz TRENUJ W KRAKOWIE III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Julia Osiadacz TRENUJ W KRAKOWIE II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Filip Osiadacz TRENUJ W KRAKOWIE I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Krzysztof Pańków III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m ---
Julia Pańków I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Piotr Pańków III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Antoni Pasionek Komunalni Sanok IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Antonina Pawlikowska OCR wataha Przemyśl III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Liliana Pawlikowska OCR wataha Przemyśl II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Wiktor Pelc Wataha OCR Przemyśl II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Kacper Piechota Polonia III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Michalina Pilawa I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Franek Przewrocki II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Maja Psiur Kamon IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Olivier Psiur Kamon II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Michał Rogosz II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Filip Rogosz I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Marlena Rohan-Dukiet II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Aurelia Rohan-Dukiet I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Gabriela Rohan-Dukiet I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Mikołaj Ruciński II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Miłosz Rusin InFiore Biega III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Szymon Rusin InFiore Biega III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Weronika Rusin KAMON III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Adaś Rusin II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Nikodem Rybak II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Pola Sanocka Fajterki II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Apolonia Sawicka II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Anastazja Sawicka III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Antonina Sawicka IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Antoni Skurnóg II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Kacper Skurnóg II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Mikołaj Skurnóg I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Krystian Śliwiński I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Huberta Śliwiński II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Emilia Staszewska KB Krościenko Wyżne III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m ---
Natan Staszewski KB Krościenko Wyżne II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m ---
Zuzia Stec I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Natalia Świeży Tempo 5 IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Milena Świeży III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Wojciech Szal II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Jan Szal I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Piotr Szal I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Victoria Szeredko IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Kamil Szlarp Polonia Przemyśl IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Robert Szlarp Orlik Przemyśl III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Franek Szlarp Orlik Przemyśl II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Juliusz Szlarp Orlik Przemyśl I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK
Nadia Szmist KB Athletic Zrecin IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Karolina Szmist Koty II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Maja Szymańska II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Kacper Telega Blok_B II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Szymon Tulej III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Maksymilian Tulej II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Emilia Turczyńska III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Szymon Turczyński Tempo 5 III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Ignaś Węgrzyn Niedźwiadki Przemyśl III bieg - roczniki 2014-2012 (9-11 lat) dystans 800m TAK
Zuzia Węgrzyn SRS PRZEMYŚL IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m TAK
Filip Wiśniowski II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m TAK
Nikola Wronowska IV bieg - roczniki 2011-2008 (12-15 lat) dystans 800m ---
Lena Wronowska II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m ---
Maja Żak Orzełki Brzozów II bieg - roczniki 2017-2015 (6-8 lat) dystans 300m ---
Adam Żak I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m ---
Amelia Zaleska I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m ---
Tymon Zasadny Przemyski Klub Biegacza I bieg - roczniki 2018 i młodsze (2-5 lat) dystans 300m TAK