Zakończenie sezonu – impreza

Główna FORUM Przemyski Klub Biegacza Spotkania Zakończenie sezonu – impreza

Przeglądają 4 wpisy - 11 przez 14 (z 14 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

Cześć,
    Wielu z nas jednak zarezerwowało już sobotni wieczór na spędzenie go w towarzystwie klubowiczów dlatego reaktywujmy temat
    W międzyczasie wszedł na tapetę od dziewczyn wariant spotkania w klubie w Przemyślu bez całej tej formalnej otoczki i zobowiązań.
    Magda Jakubów zrobiła w międzyczasie bez większych przeszkód rezerwację stolików na 20 osób w Kręgielni JAPA na najbliższą sobotę na g. 18:00. Nie jesteśmy związani kosztami rezerwacji ani konsumpcji, ale przy dobrej frekwencji z tym problemu nie będzie :-) Tego dnia jest tam normalna otwarta impreza przy muzyce, więc nie będzie z tym problemu.
    Dlatego proszę wszystkich o aktywność w temacie, przemyślenie i wpisanie tu lub przesłanie informacji zwrotnej przez FB, gdzie temat zaistniał też przed chwilą i zdeklarowanie się na sobotę. Myślę, że zainteresowanych może być całkiem sporo, może trzeba będzie domówić stoliki.
    dodawać nie trzeba, że warto się pojawić.
    Przekażcie proszę innym, którzy mogą być zainteresowani, a do których to nie dotrze.
    Dzięki, pozdrawiam.
    ps.
    od części już mam potwierdzenie na FB.

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Dziękuję za oficjalny wpis.

Miłej zabawy.

lucynka
    Participant

Panie Prezesie zakonczenie sezonu i uwazam ze wasci z zona nie moze zabraknac .

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Panie Prezesie zakonczenie sezonu i uwazam ze wasci z zona nie moze zabraknac .

Może.

Dzięki Lucyna za pomysł z Japa. Ale za cholerę nie jestem w stanie zrozumieć,dlaczego nikt nie napisał tutaj wcześniej,że pomysł z Wapowcami był nietrafiony.

Przeglądają 4 wpisy - 11 przez 14 (z 14 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page