Ultra Trailu Hungary

Główna FORUM Imprezy, zawody, starty Imprezy zagraniczne Ultra Trailu Hungary

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
    Krzysiek Stachura
    Krzysiek Stachura
    Participant

Witajcie

Dawno nie odwiedzałem waszego forum. Dla przypomnienia, pochodzenia z Przemyśla ale na stałe jestem w Krk. Ale nie o tym. W tą sobotę/niedzielę odbyły się na Węgrzech w sumie dwa główne biegi. Na 111 i 52km. Jakie były wasze odczucia po tym biegu? Startował em na 52km. I jakie było moje zdziwienie, gdy na trasie od jednego Węgra do wiedziałem się o zmianach trasy i wydłużeniu km… A nie wspomnę o oznaczeniach trasy lub ich braku pod koniec biegu… No i posiłek…. Na sali gimnastycznej gdzie gdzie brało się pakiety…. Breja…. A zapisaneł się po przeczytaniu jednego artykułu w ubiegłym roku. Trasa mega ciężka…. Aby zmieścić się w limicie trzeba było się na trudzić.

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

właśnie piszę kilka słów ;)

yotha
    yotha
    Participant

O! to był jednak jakiś posiłek :). Jedyne czego nie można się przyczepić, to punkty odżywcze na trasie i sama tras – diabelnie trudna i niepowtarzalna. Błoto jeszcze mam pod paznokciami :). Trasa tak, oznakowanie nie :). A ty Krzysiak dałeś czadu. Gratulację. Zobaczę co napisze Marek i wtedy ewentualnie dorzucę coś od siebie.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page