Strona PKB – uwagi, sugestie, błędy

Główna FORUM Regulamin forum, pomoc Strona PKB – uwagi, sugestie, błędy

Przeglądają 10 wpisy - 11 przez 20 (z 25 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
    Krzysztof Rzepka
    Krzysztof Rzepka
    Keymaster

Chciałbym zamknąć stronę na 1-2 h i uaktualnić na niej sporo rzeczy (w nadziei, że wszystko dalej będzie działać… ;p).

Można?

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Zamykamy

Krzysztof Rzepka
    Krzysztof Rzepka
    Keymaster

OK.

Strona przeszła gruntowny remanent. Pozostało do zrobienia kilka drobiazgów estetycznych i lingwistycznych. Na pierwszy rzut oka – wszystko działa jak działało, a może nawet lepiej. GDYBY jednak pojawiły się jakieś kwasy – bardzo proszę o sygnał w tym miejscu. Gdyby również ktoś miał jakieś sugestie dotyczące strony – proszę zgłaszać.

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Moim zdaniem duża poprawa,szczególnie edycja z telefonu. Pozatym wizualnie znacznie lepszy układ w przeglądarce telefonu. Dzięki za dodanie możliwości edycji postów ( chodzi mi o ikonki edycji tekstu). Działa plynniej. Dobra robota!

Daro
    Participant

Cos się lekko pokręciło. Zacytowałem wypowiedź Krzysztofa a pokazało, że Marka:

Krzysztof Rzepka
    Krzysztof Rzepka
    Keymaster

Poprawiłem, źle odczytało nr posta (postu?). Nie wiem dlaczego. Można to ręcznie zmienić w razie czego (w prawym górnym rogu jest zawsze nr wpisu np. nr tego to #2991). Aktualizowałem wczoraj forum i kilka dodatków do niego, mogło coś zgłupieć. Sprawdzę to.

Daro
    Participant

Można to ręcznie zmienić w razie czego (w prawym górnym rogu jest zawsze nr wpisu np. nr tego to #2991)

Fakt;) Mogłem sam pokombinować. Ale już na przyszłość będę wiedział. Człowiek się óczy całe rzycie ;)

Bartek
    Bartek
    Participant

Sugestia: podstrona o BBL i link+obrazek z logo BBL z dopiskiem Przemyśl w menu „Nasze biegi”.

Krzysztof Rzepka
    Krzysztof Rzepka
    Keymaster

Będzie, pojawi się.

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

BBL to nie jest nasz bieg, to jest trening i organizatorem jest Fundacja Bieganie.

Niemniej nie zaszkodzi.

Przeglądają 10 wpisy - 11 przez 20 (z 25 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page