She runs…

Główna FORUM Kobiece bieganie She runs…

Przeglądają 6 wpisy - 61 przez 66 (z 66 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
    Jerzy Zajaczkowski
    Jerzy Zajaczkowski
    Participant

…..

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Jurek sio stąd!

Weronika
    Weronika
    Participant

1. Może jakaś ustawka na bieganie w tym tygodniu. Tylko nie trucht na poziomie 5:00 plis hihihihihi (ukłony dla Jurka) :) ??

jestem już w Rzeszowie, więc odpadam :(

2. Stoję przed decyzją kupienia butów – dwie opcje Puma faas 300 albo v2 albo v3 i byłam zdecydowana ale zobaczyłam jeszcze Asics GEL-HYPER33 2 na sklepbiegacza.pl i teraz nie wiem… Co myślicie, co wiecie ?? help

jestem w tej kwesti laikiem :D ale jeśli chodzi o wygląd brałabym Asics :D

3. Udało mi się upolować leDŻinsy z Lidla (właściwie mojej przyjaciółce) , nie wiem jak się w nich biega ale zaskoczyły mnie fajnym kobiecym rozwiązaniem i przemyślaną rozmiarówką (czego o ostatnich bluzach nie mogłam powiedzieć) Nie przypuszczałam nawet ,że tak się postarają.

Mi się udało dorwać bluzę z zipem pod szyję. Jest rewelacyjna! idealna na jesienne wieczory.

Ostatnio poluję na leginsy długie. Może ktoś coś poleci? Aktualnie mam do sprzedania http://photos-h.ak.instagram.com/hphotos-ak-xpf1/1389311_854603504579951_111862532_n.jpg Wyglądają pięknie, ale chłopak mnie nie docenił i są za duże :P oraz w dziale sprzedaży wystawiłam jeszcze kurtkę, może ktoś nie zauważył :)

4. Z czystym sumieniem mogę napisać – w jednym z biustonoszy z LIDLA przebiegłam ultra i ZERO otarć, bólu itp Tylko ciągle – to raczej na nikczemne biusty i nie każdy model, bo sprawdziłam kilka :)

Ostatnio kupiłam nowy top w PEPCO o którym wcześniej wspominałam i chciałam powiedzieć, że chyba poprawili się w jakości, więc tym bardziej polecam za taką cenę. Ja jestem zachwycona :)

Anna Kapelan
    Participant

Nawet wcześniej nie zaglądałam Weronika ale fajne te leginsy tylko tak mi się z narciarstwem kojarzą :)

Moje drogie panie, zatem znów ponowię propozycję biegową :)

Moja oferta :P

– wtorek po 20:00 kończę zajęcia na basenie i mogę śmignąć

-środa rano – ale to tak przed 6:00

-inne terminy do dogadania :P jak to mówią :) w zależności od WAS :)

Basia
    Basia
    Participant

Ja się chętnie piszę na wspólne bieganie, ale dopiero czwartek-piątek. Jak Ci odpowiada to daj znać gdzie i o której ;)

Anna Kapelan
    Participant

Czwartek mam zajęcia do 21, więc raczej odpadam ale w piątek biegam z kumpelą wieczorem, jeśli masz tylko czas i ochotę, to robimy „ustawkę” i lecimy :) jakoś tak ok 19-20 :) Szczegóły do dogadania :)

Przeglądają 6 wpisy - 61 przez 66 (z 66 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.