REGULAMIN FORUM PKB

Główna FORUM Regulamin forum, pomoc REGULAMIN FORUM PKB

Przegląda wpis 1 (z 1 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #337
  Krzysztof Rzepka
  Krzysztof Rzepka
  Keymaster

  1. Forum służy wzajemnej wymianie informacji i doświadczeń.

  2. Każdy może zadać pytanie lub udzielić odpowiedzi zgodnie z zasadami Regulaminu niezależnie od stopnia zaawansowania.

  3. Na Forum obowiązują zasady dobrego wychowania.

  4. Tematy dyskusji powinny być jednoznacznie związane z tematyką działów i nie powinny się powielać. Przed napisaniem posta lub założeniem wątku należy sprawdzić czy problem nie był już poruszany.

  5. W celu łatwiejszego wyszukiwania temat wątku powinien jak najlepiej odzwierciedlać jego tematykę, a opis problemu powinien być rzeczowy i zrozumiały dla wszystkich, nie tylko dla autora.

  6. Na forum obowiązują zasady języka polskiego. Posty z dużą ilością rażących błędów, będą NATYCHMIAST usuwane, bez względu na ich wartość, a recydywiści banowani.

  7. Na Forum zabrania się:
  a) Zamieszczania wypowiedzi/materiałów naruszających cudze prawa autorskie i/lub dobra osobiste.
  b) Zamieszczania wypowiedzi/materiałów powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe.
  c) „Zaśmiecania” forum informacjami niezwiązanymi z jego przeznaczeniem, zwłaszcza materiałów marketingowych umieszczanych przez osoby trzecie.
  d) Zamieszczania wypowiedzi niezgodnych z tematem wątku.
  e) Świadomego wywoływania obraźliwych osobistych dyskusji oraz umieszczania wypowiedzi jawnie obrażających innych członków Forum.

  8. Nieprzestrzeganie regulaminu grozi usunięciem wypowiedzi z Forum. Notoryczne naruszanie regulaminu wiąże się z możliwością zablokowania konta. Nieznajomość regulaminu i zasad panujących na forum, nie zwalnia z obowiązku ich przestrzegania.

  Wszelkie wypowiedzi na Forum są własnością ich autorów i nie mogą być powielane bez ich zgody poza serwisem oraz korzystają z ochrony prawa autorskiego i prawa do swobody wypowiedzi. Stowarzyszenie nie ponosi za nie odpowiedzialności. Za naruszenie cudzych dóbr osobistych lub praw intelektualnych pełną odpowiedzialność zarówno cywilną jak i karną ponosi autor wypowiedzi.

Przegląda wpis 1 (z 1 w sumie)

Temat REGULAMIN FORUM PKB jest zamknięty na nowe odpowiedzi.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page