II Maraton Benedyktyński

Główna FORUM Imprezy, zawody, starty Imprezy podkarpackie II Maraton Benedyktyński

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 12 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
    Janusz Janzer
    Janusz Janzer
    Participant

W dniu 29.12.2013 na neutralnym gruncie w Karczmie Radymno wraz z Robertem uczestniczyłem w spotkaniu organizacyjnym do II Maratonu Benedyktyńskiego na atestowanej przez PZLA  trasie Przemyśl – Jarosław. Zdecydowanie można wpisać tę imprezę już w kalendarz jako, że organizatorzy zapewniają, iż z całą pewnością odbędzie się ona w dniu 28.06.2014 r. Regulamin zawodów oraz strona do zapisów będzie podana nie później niż do końca stycznia 2014. Pozdrawiam wszystkich biegaczy życząc szampańskiej zabawy i osiągania jak najlepszych wyników w 2014 roku. :)

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Przemyski Klub Biegacza jest współorganizatorem biegu. Przy organizacji reprezentować nas będzie Janusz i Robert.

t3
    Participant

Czemu czerwiec, a nie lipiec?

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Czemu czerwiec, a nie lipiec?

Opactwo w Jarosławiu się uparło.

t3
    Participant

Aha. Patrząc na swój wolny czas, to na razie nie podoba mi się ten termin, ale pożyjemy zobaczymy. Mam nadzieję, że druga edycja też będzie związana z jakąś akcją pomocy.

Janusz Janzer
    Janusz Janzer
    Participant

Poniżej podaję link do strony gdzie można dokonać zapisu do II Maratonu Benedyktyńskiego na trasie Przemyśl – Jarosław, który odbędzie się w dniu 28.06.2014 r.

http://opactwo.pl/?page_id=440

Na stronie znajduje się także regulamin, który jest jeszcze ciągle dopieszczany w związku z tym będą jeszcze ewentualne drobne poprawki. W ramach II Maratonu Benedyktyńskiego w Jarosławiu odbędą się imprezy towarzyszące: Minii Maraton na dystansie 4.2 km, a  wraz ze startem do Maratonu w Przemyślu,  w Opactwie Benedyktyńskim w Jarosławiu odbędzie się dla wszystkich chętnych,  I Benedyktyński Turniej Szachowy, który zorganizuje Sportowo-Kulturalny Klub Szachowy z Przemyśla.  Zapraszam do wzięcia udziału w Maratonie, a rodziny oczekujące na zawodników a także znajomi i znajomi znajomych zapraszam do uczestnictwa w Minii Maratonie oraz do wzięcia udziału w Turnieju Szachowym. Regulaminy i formularze  zapisów do imprez towarzyszących w terminie późniejszym.

Janusz Janzer
    Janusz Janzer
    Participant

Co jakiś czas będę WAS informował w  sprawach II Maratonu Benedyktyńskiego Przemyśl – Jarosław. Na chwilę obecną muszę przyznać, że trochę niepokoi mnie fakt, że tak niewiele osób zapisało się z właśnie z tych dwóch miast organizujących maraton, który wg mnie jest wyjątkowy. Maraton przebiega bowiem przez piękne tereny i miejscowości powiatu przemyskiego i jarosławskiego po atestowanej  trasie, przy której okoliczni mieszkańcy w sposób bardzo życzliwy z uśmiechem na ustach głośno dopingują maratończykom w ich zmaganiach na bardzo trudnej technicznej trasie. Zdaję sobie sprawę z tego, że do startu 28 czerwca jest jeszcze czas i limit jaki organizator sobie postawił 200 osób będzie wypełniony, nie mnie jednak zapisanych jest na dzień 11.02.2014 w sumie 36 biegaczy z czego z Przemyśla zapisanych jest 6 biegaczy a  z Jarosławia 3. Pozostali to z Krakowa – 5, Warszawy – 3,  z Tarnowa i Rzeszowa po 2, a z pozostałych miejscowości po 1. Na uwagę zasługuje fakt, że na nasz maraton zapisały się osoby z tak odległych miast jak Bydgoszcz czy Białystok a nawet zapisanych jest dwóch maratończyków ze Słowacji co podnosi już rangę maratonu do międzynarodowego. Miło by było, gdyby spośród tak licznej grupy Przemyskiego Klubu biegaczy, wg wczorajszej informacji oficjalnych członków jest 49, wzięło udział w naszym maratonie przynajmniej tylu ilu wzięło udział w oleszyckim towarzyskim półmaratonie + przynajmniej 2-3 panie. Jak będzie nas więcej tym jeszcze lepiej. Tak więc drodzy biegacze PKB do zapisów zapraszam TUTAJ

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

ja odpadam. Termin dla mnie kiepski.Tydzień po Rzeźniku.

Janusz Janzer
    Janusz Janzer
    Participant

TUTAJ zamieściłem plakat II Maratonu Benedyktyńskiego Przemyśl – Jarosław, który odbędzie się 28.06.2014 r.

Janusz Janzer
    Participant

III Maraton Bendyktyński odbędzie się 27.06.2015 r. – zapisy TUTAJ

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 12 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.