Garmin Forerunner 10 – subiektywnie

Główna FORUM Treningi, porady, sprzęt Buty, odzież, elektronika Garmin Forerunner 10 – subiektywnie

Przeglądają 10 wpisy - 21 przez 30 (z 49 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
    Robert Preisner
    Robert Preisner
    Participant

W moim FR-10 bateria najdłużej wytrzymała w trybie treningowym 5g:29m:14s aproducent pisze że działa do 5 godzin.

Jest to w sumie najprostszy model z firmy Garmin.

Krzysztof Rzepka
    Krzysztof Rzepka
    Keymaster

Mnie się nigdy nie udało rozładować baterii, ale też więcej jak dwadzieścia parę km z fr10 nie biegałem.

Robert, Tobie jakiś ultrasowy budzik by się przydał, wytrzymujący 20-30 h. ;)

Jeszcze jedno mi się przypomniało: sporo pływałem z dziesiątką na basenie. To gdyby ktoś miał wątpliwości co do wodoszczelności maszyny. ;)

Dziś porównywaliśmy wersję większą i mniejszą zegara: mniejsza chyba jednak poręczniejsza jest. Dla pań – wiadomo. Ale mój ziom z pracy sprawił sobie wersję czarną, która – wbrew opisom na stronach – jest mniejsza i na ręce leży toto znaczniej ładniej. Tyle, że mniejszy ekran nieco. Coś za coś.

No i tanieje powoli. Dobra wiadomość dla mających serdecznie dość mondo mondo…

Krzysztof Rzepka
    Krzysztof Rzepka
    Keymaster

Przeczytałem swoje wypociny o FR10 z pierwszego wpisu i wady tego zegarka dziś mnie już nie bolą.

Wracam do FR10. ;)

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Już czeka w Szafie Biegacza:)))

Krzysztof Rzepka
    Krzysztof Rzepka
    Keymaster

Za późno – nastąpiła wymiana ze znajomym. :) Po Wilczym Biegu dojdzie do skutku.

Teraz 220 w leasingu u jeszcze kogoś innego, a ja hasam sobie z mondo-srondo, które – od lat, wersja premium, telefon #3 – pozostaje takim samym badziewiem.

W tym roku potrzebuję do szczęścia jedynie pomiarów dystansu, czasu i – ewentualnie – średniego tempa. Poza tym, nigdy nie przestałem za nim tęsknić… ;)

Aik
    Aik
    Participant

Przeczytałem swoje wypociny o FR10 z pierwszego wpisu i wady tego zegarka dziś mnie już nie bolą.

bo on nie ma wad :) interwały też się da biegać, choć cały czas głowa musi przeliczać czasy odcinków

Krzysztof Rzepka
    Krzysztof Rzepka
    Keymaster

W tym roku nie biegam interwałów, więc nic nie muszę przeliczać. :)

yotha
    yotha
    Participant

Szczęśliwi interwałów nie liczą :)

Krzysztof Rzepka
    Krzysztof Rzepka
    Keymaster

O to to! :D

Dziś na ten przykład najzwyczajniej w świecie pobiegnę sobie tropem wilczym 11 km i – doprawdy – prócz dobrych butów (check), dobrej muzyki (obecne) i pary w płucach/nogach (yyy…) nic mi więcej nie trzeba. :)

Dariusz Misiorowski
    Participant

Garmin 10 ma jeszcze jedną znaczącą wadę, o której nie pisaliście. Eksportując do endomondo plik fit, tcx lub gpx w endomondo nie wyświetlają się informacje o wysokości (ile w górę, ile w dół, max wysokość, minim wysokość) nie ma wykresu elewacji, nie ma informacji o max tempie, nawodnieniu i średniej prędkości.

Myślałem, że może mam popsuty zegarek ale u moich znajomych też tak jest w tym modelu zegarka. Zadzwoniłem nawet na infolinie garmina ale niestety facet nie bardzo wiedział o co mi chodzi. Miał się ze mną ktoś skontaktować serwis ale nikt nie zadzwonił. Napisałem też w tej sprawie maila do garmina ale już miesiąc minął i nie ma odpowiedzi.

Przeglądają 10 wpisy - 21 przez 30 (z 49 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page