Festiwal Biegowy w Krynicy 5-7 września 2014

Główna FORUM Imprezy, zawody, starty Imprezy krajowe Festiwal Biegowy w Krynicy 5-7 września 2014

Przeglądają 10 wpisy - 61 przez 70 (z 75 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

Taki właśnie wariant przegadaliśmy z Jurkiem na wczorajszym „Nocnym…” Jurek biegnie dzień wcześniej „Życiową Dziesiątkę”, więc nielogicznym byłoby podjęcie przez niego 4 zmiany. To nam już ustawia częściowo kolejność na drugiej połowie.
    Do września oczywiście wiele może się zmienić w formie jak, a organizm też czasem płata figle.
    Ale jeśli przygotujemy się metodycznie i z głową-będzie dobrze.
    PZDR

Anna Kapelan
    Participant

Ale czadowo !!!! Będę trzymać kciuki

Jerzy Zajaczkowski
    Jerzy Zajaczkowski
    Participant

Juz drugi raz slysze ze Kasia szybko biega,za chwile zaczne sie zastanawiac co ja robie w tym skladzie.A tak na serio…to my juz sami ustalimy sobie szczegoly tego co i jak bedziemy robic jezeli chodzi o przygotowania.Najpierw musimy sie spotkac i omowic pare spraw,najlepiej na jakims wspolnym wybieganiu…mamy jeszcze troszke czasu ;-) ale wpisujcie kto i kiedy znajdzie czas by go na to przeznaczyc.

Katarzyna Winiarska
    Katarzyna Winiarska
    Participant

Od czwartku byłam poza zasięgiem, ale już wróciłam i staram się nadrabiać różne zaległości. Jeżeli chodzi o wspólne bieganie, to u mnie wchodzą w grę wtorki, czwartki i piątki, ale tylko godziny wieczorne, czyli od 19-tej (najlepiej 20-ta, żeby obiad się już dobrze przetrawił :)). W sobotę robię siłę z Mietkiem o 8.30 (polecam), niedzielne poranki są pod tytułem Piony, ale dla dobra sztafety można odpuścić, albo połączyć obie sprawy, czyli wspólny trening i Piona. Wiem, że niektórzy z Was pracują na zmiany, ale mam nadzieję, że uda nam się dogadać. :))

Tomek Kopylec
    Tomek Kopylec
    Participant

U mnie z czasem różnie bywa teoretycznie pracuje od poniedziałku do piątku 7.30-15.30 a w praktyce czasami 24h muszę zrobić czasami nocka,więc jak byśmy się umawiali to najlepiej 2-3dni wcześniej bo z 5-cio dniowym wyprzedzeniem to może być tak,że się umówimy a ja zamiast na spotkaniu to będę na Krymie :P Jest dobrze bo mam nr tel. do Jerzego Jurka i do Krzycha więc kontakt zawsze jako taki jest (bo nie zawsze się ma dostęp do neta) 4osoby to jeszcze nie taka tragedia, żeby zebrać w jednym czasie w jednym miejscu jak już dwóch papieży można w jednym miejscu i czasie zebrać to myślę,że i z 4 biegaczami nie będzie tak źle ;)

A teraz z „INNEJ BECZKI” Czemu nie mogę nowego wątku założyć? A chciałem zapytać czy ktoś gdzieś jedzie na Sylwestra na jakiś bieg, ale nie mogę tego zrobić więc pytam tutaj . Jeżeli by ktoś jechał to chętnie bym się z kimś zabrał…. Proszę o info. POZDRO.

Katarzyna Winiarska
    Katarzyna Winiarska
    Participant

Ja mam nadzieję, że tak, jak w ubiegłym roku (a w sumie w tym), będzie bieg w Przemyślu. Mam do niego ogromny sentyment, bo wtedy wszystko się zaczęło :))

Aik
    Aik
    Participant

Faktycznie, Kasiu, biegłaś z nami!

ale wtedy jeszcze nie miałaś butów do biegania tylko kozaczki :)

Katarzyna Winiarska
    Katarzyna Winiarska
    Participant

Oj tak. Było fajnie, ale skończyło się kontuzją i porządnym przeziębieniem :)))

Katarzyna Winiarska
    Katarzyna Winiarska
    Participant

Mimo wszystko było warto!

Tomek Kopylec
    Tomek Kopylec
    Participant

A odbędzie się ten bieg i tym razem w Przemyślu???

Przeglądają 10 wpisy - 61 przez 70 (z 75 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.