Festiwal Biegowy w Krynicy 5-7 września 2014

Główna FORUM Imprezy, zawody, starty Imprezy krajowe Festiwal Biegowy w Krynicy 5-7 września 2014

Przeglądają 10 wpisy - 51 przez 60 (z 75 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

Anna Kapelan
    Participant

Aik – Ty to mnie czasem dobijasz. Piszę to oficjalnie z całymi konsekwencjami swoich słów… Tomek jest już – szczupły i lekki. Rozmawiałam z nim – Nasza Dycha, to był jego pierwszy start, wcześniej sobie coś biegał. W naszym klubie jest wielu fachowców i myślę, że na tyle na ile będą mogli, to mu pomogą. Osobiście uważam, że Tomkowi może się udać. A Ty więcej wiary w człowieka… Rozumiem, że chcesz być mędrcem :P wśród tłumów ale … nie bądź malkontentem. Ja w niego wierzę. :) I osobiście uważam, że JESTEŚMY TU PO TO, żeby wspierać się nawzajem i pomagać a nie wyrokować kto się do czego nadaje !!!

Pamiętaj – taki start, to praca drużynowa i dochodzi jeszcze jeden czynnik motywujący – NIE CHCĘ ZAWIEŚĆ DRUŻYNY, a to ważny czynnik :)

TOMEK !!! DAJESZ !!! Pokaż Aik-owi, co myślisz o jego komentarzu :D hihihihihihihi

Dziękuję, to pisałam ja – ANIA Ka :)

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

No kurde nie wierze. Teraz Ania będzie ta zła :-)

Katarzyna Winiarska
    Katarzyna Winiarska
    Participant

A ja potwierdzam swoją chęć udziału w sztafecie, jeżeli, oczywiście ktoś mnie zechce :)). Nie jestem tak mocna, jak chłopaki, ale upór mam i motywację i chęć do pracy. Czuwaj! :)

Jerzy Zajaczkowski
    Jerzy Zajaczkowski
    Participant

Cos mi sie wydaje ze powstana wiecej niz dwie sztafety…no to bedzie jazda…:-D
    A tak na serio,po to by godnie zareprezentowac klub w biegu sztafetowym to my juz ludzi , schodzacych ponizej 40 minut mamy ;-) Pytanie brzmi kto w jakiej sztafecie chce pobiec,drugie…kto bedzie w odpowiedniej dyspozycji na jesien…Nie mam tu na mysli ultrasow…ale pozostale klubowe charty.Tomek napewno musi pobiec w sztafecie nr.1….za sama odwage nalezy mu sie….;-)

Janusz Janzer
    Participant

Żeby temat zakończyć, proponuję przejść do do czynu. Będzie już okazja 23 listopada podczas Walnego Zebrania, na którym to nikogo mam nadzieję nie zabraknie. Tam ustalimy ewentualny skład lub składy drużyn i zastanowimy się nad spotkaniami treningowymi przynajmniej raz w tygodniu.

Jerzy Zajaczkowski
    Jerzy Zajaczkowski
    Participant

Kasia Winiarska proszona o potwierdzenie udzialu w sztafecie maratonskiej….kontakt z Januszem Janzerem.
    Sklad:Tomek,ja,Krzysiu Kozlowski i…..mam nadzieje ze Katarzyna tez.

Katarzyna Winiarska
    Katarzyna Winiarska
    Participant

Potwierdzam swój udział. Podałam już dane Januszowi. Bardzo się cieszę! :)

Czyli mamy komplet!
    Ja jestem już zarejestrowany, dane Tomka przekazałem dziś rano Januszowi do rejestracji.

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Błagam! Ćwiczcie siłę biegową. Będzie moc na dysze.

Kasia biega szybko,bo sporo górek biega.Szczególnie teraz w zimie jest ku temu najlepszy czas. Potem na wiosnę praca bardziej specjalistyczna pod dychę.

A tak w ogóle,to bardzo się cieszę,że podjeliscie temat. Super

Janusz Janzer
    Participant

Tak zarejestrowałem kompletną jedną sztafetę, jeśli zbierze się być może druga to serdecznie zapraszam do zapisów. Marek ma rację teraz jest bardzo dobry okres do zrobienia siły biegowej i róbcie ją, a wyniki przyjdą na pewno. Nie mniej jednak wydaj mi się, a właściwie jestem pewien, że musicie ustalić taktykę kto na której zmianie pobiegnie. Wg mojej oceny biorąc pod uwagę profil trasy i obecny poziom wytrenowania myślę, że jeden z wariantów mógłby wyglądać tak:

Zmiana 1 Tomek, 2 – Kasia, 3 – Jerzy, 4 – Krzysztof.

Co WY na to?

Przeglądają 10 wpisy - 51 przez 60 (z 75 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.