Festiwal Biegowy w Krynicy 5-7 września 2014

Główna FORUM Imprezy, zawody, starty Imprezy krajowe Festiwal Biegowy w Krynicy 5-7 września 2014

Przeglądają 10 wpisy - 21 przez 30 (z 75 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
    Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

No nareszcie.

Gratuluję dobrego tekstu ;)

Janusz Janzer
    Participant

Witam ponownie na stronie forum FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY.

Jeśli planujecie starty na przyszły rok warto także pomyśleć o licznych biegach, które odbędą się w dniach 11-13 września 2015 r.,  w ramach Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Krynicy – Zdrój. Jako już niestety jedyny w Przemyślu jeszcze przedstawiciel tego Festiwalu mam do zaproponowania PAŃSTWU możliwość zarejestrowania na poszczególne biegi z ulgą 50%. Warto skorzystać już teraz, jako że najniższe opłaty są do końca tego roku. Opłaty wpisowego wzrastają od stycznia 2015, a następnie od czerwca 2015r. Zaznaczam na wstępie że zniżki dotyczą wszystkich biegów  za wyjątkiem IRONa i B7D 100km. Dla przykładu:

Bieg Ultra 64  km – wpisowe do 31 grudnia 2014 opłata 100% – 100 zł, opłata za moim pośrednictwem – 50 zł,

Maraton                                                                                     – 60 zł, opłata za moim pośrednictwem – 30 zł,

Życiowa Dziesiątka                                                                – 40 zł, opłata za moim pośrednictwem – 20 zł,

Bieg Ultra 64  km – wpisowe do 31.maja 2015 opłata 100 % – 150 zł, opłata za moim pośrednictwem – 75 zł,

Maraton                                                                                     – 80 zł, opłata za moim pośrednictwem – 40 zł,

Życiowa Dziesiątka                                                                – 60 zł, opłata za moim pośrednictwem – 30 zł,

Bieg Ultra 64  km – wpisowe od 1.czerwca 2015 opłata 100 % – 200 zł, opłata za moim pośrednictwem – 100 zł,

Maraton                                                                                     – 100 zł, opłata za moim pośrednictwem – 50 zł,

Życiowa Dziesiątka                                                                – 80 zł, opłata za moim pośrednictwem – 40 zł,

Zaznaczam, że oprócz wspaniałej rodzinnej atmosfery, gdzie udział w przeróżnych biegach niekiedy biorą całe rodziny łącznie z małymi dzieciaczkami to spośród maratończyków, którzy ukończą bieg w zakładanym limicie czasowym rozlosowywany jest samochód osobowy – dlatego choćby warto jest w tym biegu wystartować.

Chętne osoby zapraszam do rejestracji podając mi na e-mail lub telefon kom. następujące dane:

Imię i nazwisko,

Adres zamieszkania,

data ur.

nr tel. kom. lub stacjonarnego,

adres e-mail,

rozm. koszulki od „S” do XL,

najlepszy czas z ostatnich 3 lat na 10km.

Po mojej rejestracji na wskazany przez państwa e-mail zostanie przesłane przez organizatora potwierdzenie zarejestrowania i informacja na jakie konto należy wpłacić pieniądze za bieg + 10 zł opłaty rejestracyjnej. Czyli np. opłata za maraton 30 zł + 10 zł opłata rejestracyjna razem 40 zł. Te 10 zł płacą wszyscy choćby za bieg nie pobierano by wpisowego.

Mój e-mail: kosplbn@wp.pl

Pozdrawiam i zapraszam do zapisów

Anna Kapelan
    Participant

Janusz, jestem zainteresowana tymi 64 km. Napisz co gdzie i jak a dokonam formalności :)

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że masz takie WTYKI hihihihihi

A tak poważnie, to z góry dziękuję

A.

Janusz Janzer
    Participant

Na chwilę obecną na bieg ULTRA w Krynicy zapisanych jest już 7 zawodników z PKB: Mieciu, Robert P.,Krzysztof P., Rafał P., Maciek K., Ania K., no i ja :) Zapraszam zawodników PKB i nie tylko do korzystania ze zniżkowych zapisów wg tekstu powyżej. Może zebrała by się ekipa 4 zawodników (zawodniczek) do wystartowania w sztafecie maratońskiej. Trzech pierwszych zawodników biegnie po 10km a ostatni 12 km 195 m. Więcej info w sprawie sztafety jest TUTAJ

Tomek Kopylec
    Tomek Kopylec
    Participant

Może faktycznie by kto pobiegła v tej sztafecie to i ja bym się pisał,jeżeli jest taka możlivość to zrobił bym coś dla klubu i vydusił Vmax z siebie na 10 km v sztafecie oczyviscie-czyli brakuje jeszcze tylko 3 osoby ;)

Janusz Janzer
    Participant

To działaj :) Poszukaj jeszcze trzy chętne osoby i trenujcie pod sztafetę maratońską. Jest szansa załapać się na pudło, pod warunkiem że wszyscy pobiegną w granicach 40 minut/ 10km. TUTAJ wyniki do przeanalizowania z ubiegłego roku. Jak pozbierasz ekipę daj mi znać :)

Pozdrawiam

Tomek Kopylec
    Tomek Kopylec
    Participant

No tak, tylko gdzie szukać chętnych heh myślałem, że jak tu vłaśnie napiszę to się ktoś znajdzie :) Ja bym się pisał-już jak by się znalazła ekipa to bym musiał ćviczyć i dać z siebie vszystko ;) To co ktoś chętny???

Aik
    Aik
    Participant

pod warunkiem że wszyscy pobiegną w granicach 40 minut/ 10km.

Tomek, a Ty biegasz 10km w 40 minut?
    Janusz, Ci co biegają poniżej 40 minut to już są zapisani ;) no, prawie wszyscy…

Anna Kapelan
    Participant

Rafał, ale… jeszcze prawie rok masz, żeby się przygotować :D Wierzę, że chcieć to móc :D

Pomysł występu sztafety jest ok, przygotowania, integracja …
    Na pewno są osoby, które nie zapisały się i nie planują na ultra. Jestem jednym z nich.
    Wyniki z ubiegłego roku faktycznie dają szansę ekipie, która pobiegnie równo po ok. 40 min, ale trzeba przyjrzeć się profilowi trasy, by założone czasy były na prawdę realne (patrz: 4 zmiana :-))
    Pamiętam, że Janusz wspominał kiedyś o „ścianie” na końcu, którą niektórzy zaliczali już idąc, dotyczyło to akurat startu indywidualnego, ale … Nie ma żartów :-)
    I – niech zgłoszą się chętni, którzy na poważnie to planują.
    II – plan i trening!
    Sam zastanawiam się na PÓŁMARATONEM, którego trasa jest dużo spokojniejsza, ale jeśli będzie ekipa wybrałbym SZTAFETĘ.

Przeglądają 10 wpisy - 21 przez 30 (z 75 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.