Festiwal Biegowy w Krynicy 5-7 września 2014

Główna FORUM Imprezy, zawody, starty Imprezy krajowe Festiwal Biegowy w Krynicy 5-7 września 2014

Przeglądają 10 wpisy - 11 przez 20 (z 75 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
    Janusz Janzer
    Janusz Janzer
    Participant

Hmm, ciekawe czy ktoś z PKB wiedział o 20% zniżce w EREM-SPORT, bo ja się dopiero teraz dowiedziałem – z forum. Wobec tego trzeba się tam wybrać na zakupy bo lepsze w końcu 20% niż 12%, ale jak mam tam udowodnić, że jestem w PKB, chyba pokażę sprzedawcy wydruk z konta, że opłaciłem składkę. A w Erem byłeś przede mną czy po?, bo jeśli przede mną to oznacza, że od ponad miesiąca chyba nikt nie wiedział o 20% zniżkach a nie jeden z nas był w tym sklepie i dokonywał zakupów, a jeśli po to oznacza, że mimo wyrażenia zgody przez Erem na bycie partnerem FB dali dla PKB aż 20% zniżki. Więc nie jest tak źle jeśli tak jest. Czyli można mieć więcej partnerów do współpracy, a pisałeś że jest zakaz, że wyłączność ma FB. Dzisiaj jeden z podmiotów współpracujących z FB kategorycznie zaprzeczył o jakiejkolwiek wyłączności na Festiwal Biegowy, a w umowie nie było o tym ani słowa.  To o co chodzi? A tak na marginesie, to w każdej chwili możemy się wybrać w inne miejsca choćby na siłkę w Rynku czy do galerii TESCO, tam także są sklepy sportowe a i w Sanowej wszystko jest do „wzięcia”. Tak więc, jeśli jest masz czas i chęci to możemy pochodzić wspólnie za rabatami dla przemyskich biegaczy z Klubu PKB ale również i dla tych, którzy nimi nie są a posiadają kartę biegacza:). Postaramy się zrobić tak, by przemyski biegacza miał zawsze korzystniejszy rabat :)

A teraz idę już na saunę. Jak dla mnie koniec tematu.

Pozdrawiam

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Hmm, ciekawe czy ktoś z PKB wiedział o 20% zniżce w EREM-SPORT

;)))

bo ja się dopiero teraz dowiedziałem – z forum

Tu się nie dziwię, bo od 3 lat trąbię że biegam w PUMA Faas 500 i polecałem Ci nie raz, a Ty ostatnio byłeś mocno zdziwiony, że w nich biegam.

Erem daje rabat na hasło PKB od co najmniej września. Nie zawsze 20% bo zależy od rodzaju towaru ale często tak.

Fajnie że coś wychodziłeś. Przyda się.Sam mam kartę więc skorzystam.

Janusz Janzer
    Participant

Przypominam, że jeżeli są osoby, które zamierzają wystartować w jednym z biegów Festiwalu Biegowego w Krynicy 5 – 7 września 2014, ja jako Ambasador tego Festiwalu oraz Robert Preisner  możemy zarejestrować na następujące biegi ze zniżką 50 % opłaty startowej: Koral Maraton, Półmaraton, 15 km, 10 km,  Bieg nocny 5 km, Bieg górski na Jaworzynę Krynicką ok. 4 km, Minimaraton 4219,5m, Sztafeta maratońska (muszą być 4 osoby i każdy biegnie po: 10km,10km,10km, 12,195)

Natomiast biegi Ultra 100km, 66km oraz 33km, a także Iron Man są niestety płatne 100 %.

Zachęcam do zapisów i startów, w Krynicy także Przemyśl musi być widoczny. Informacyjnie podam, że w biegu 7 Dolin wystartują Robert Preisner, Mieczysław Jałocha, Janusz Janzer, a w Koral Maratonie Prezes Marek Żuk.

TUTAJ podaję stronkę festiwalu w celu zapoznania się z imprezą, natomiast jeśli się zdecydujecie dajcie znać mi lub Robertowi na priv Facebooka to zapiszemy was ze zniżką.

Pozdrawiam

Janusz Janzer
    Participant

Do info jak powyżej podaję e-maila do siebie, kosplbn@wp.pl

w razie jeśli się ktoś zdecyduje zapisać na biegi w ramach Festiwalu Biegowego w Krynicy, który odbędzie się w dniach 5-7 września 2014r. Można stratować więcej niż w jednym biegu. Dane niezbędne do zapisu to:

imię i nazwisko,

data ur.,

adres e-mail,

adres zamieszkania,

nr telefonu

rozm. koszulki

czas najlepszego wyniku na 10km w ostatnim roku

Pozdrawiam i zachęcam do startu, im będzie nas tam więcej tym lepiej i przyjemniej.

Janusz Janzer

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

:-) jakbyście tak zachęcali do Przemyskiej Dychy to już by było 1000 osób ;-) a póki co zero info na stronie Festiwalu Panowie ambasadorzy :-D :-D

Janusz Janzer
    Participant

Panie Prezes zara bedzie, bedzie i niedenerwujta  sie  bo zdrowia szkoda :)

yotha
    yotha
    Participant

Uzupełnienie listy startowej B7D: Paweł Klojzy i Jacek Hadam. Mam nadzieję, że do września uda mi się zakupić koszulkę i na trasie będziemy widoczni. Oczywiście w czołówce :). Albo przynajmniej z czołówką. Na głowie :)

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Koszulki wyszły w piątek z firmy do nas :-)

yotha
    yotha
    Participant

Już robię miejsce w szafie :). Proszę jeszcze tylko Panie Prezesie podać cennik, bym mógł dokonać stosownej wpłaty.

Janusz Janzer
    Participant

Info na temat Przemyskiej Dychy na stronie Festiwalu Biegowego. Panie Prezesie!!! Melduję wykonanie zadania

:-D

Przeglądają 10 wpisy - 11 przez 20 (z 75 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.