Festiwal Biegowy w Krynicy 5-7 września 2014

Główna FORUM Imprezy, zawody, starty Imprezy krajowe Festiwal Biegowy w Krynicy 5-7 września 2014

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 75 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
    Janusz Janzer
    Janusz Janzer
    Participant

Witam,

jako Ambasador FB w Krynicy mam 2 wolne jeszcze darmowe pakiety na jeden z wielu biegów organizowanych w ramach Festiwalu Biegowego w Krynicy za wyjątkiem Iron Run, który płatny jest w 100%. Jeśli ktoś jest chętny i zdecydowany na start i chciałby zostać zarejestrowany za 0 zł już dziś daj mi odpowiedź na e-mail: kosplbn@wp.pl

Bieg wybierz ze strony: http://www.festiwalbiegowy.pl/rejestracja/

i daj znać, w którym biegu chcesz wziąć udział podając mi dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr tel. e-mail i rozmiar koszulki. Pierwsze dwie osoby, które do mnie napiszą zostaną zarejestrowane bezpłatnie. Pozostałe osoby, które będą chciały zostać zapisane przeze mnie mogą skorzystać z 50% zniżki za opłatę startową. Taką samą możliwość rejestracji ma jeszcze Robert Preisner i ewentualnie można kontaktować się również z nim.

Pozdrawiam wszystkich :)

Janusz Janzer
    Janusz Janzer
    Participant

Zaznaczam tylko, że darmowa rejestracja na jeden z biegów FB w Krynicy jest do 8 listopada 2013. Po tym terminie mogę zapisywać  z 50% zniżką.

Janusz Janzer
    Janusz Janzer
    Participant

Darmowa rejestracja na FB w Krynicy już wykorzystana. Jeśli ktoś się zdecyduje na rejestrację 50% to proszę o kontakt jak wyżej.

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Dzięki za info :)

zdrówko.

Janusz Janzer
    Janusz Janzer
    Participant

Witam, chciałbym poinformować wszystkich aktualnych biegaczy i tych przyszłych, że w Przemyślu jest już 5 podmiotów – partnerów Festiwalu Biegowego w Krynicy, w których biegacze posiadający „Kartę Biegacza” mogą skorzystać ze zniżek m.in na saunę i basen, sprzęt sportowy, zabiegi w zakresie fizjoterapii, salonu fryzjerskiego czy studia fitness. Aby skorzystać z takiej możliwości należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy http://www.festiwalbiegowy.pl/karta_rabatowa/index.php

Posiadacze karty biegacza mogą korzystać z niej na terenie całej Polski, a tu podaję linki do partnerów karty biegacza  w Przemyślu i nie tylko. http://www.festiwalbiegowy.pl/karta-biegacza/oferty-partnerow-karty-biegacza

Pozdrawiam :)

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Szkoda tylko, że Festiwal Biegowy w ramach „promocji”  zakazuje sklepom honorowanie innych kart czy zniżek, przez co członkowie Przemyskiego Klubu Biegacza posiadając np. kartę członkowską PKB nie mogą starać się o rabaty, bo Festiwal zastrzega sobie,że ma wyłączność na działalność w Przemyślu.

Niestety Festiwal Biegowy nie działa na kotrzyść społeczności lokalnych.Promuje swoją działalność nie pozostawiając nic w regionie w którym organizuje imprezy.Czasem nawet niesmak i żażenowanie władz miasta /Rzeszów/.

Janusz zapytaj dlaczego sklepy czy placówki nie mogą udzielać rabatów innym podmiotom podpisując umowę…

PKB  jest przez to poszkodowane.Nie będe podawał konkretnych przykładów, bo w rozmowach o pieniądzach czy rabatach obowiązuje zgoda obu stron na podawanie szczegółów rozmowy, ale zaręczam, że taki problem jest.

Ja osobiście przez takie działania Festiwalu nie mam ochoty brać udziału w tej imprezie. Pewnie organizatorom to jest baaardzo obojętne, jednak takie głosy pojawiają się coraz częściej.

zdrówko.

Janusz Janzer
    Janusz Janzer
    Participant

Wiedziałem, że tak będzie :). Marku, na szczęście żyjemy w wolnym kraju, w którym panuje wolny rynek. Każdy ma rozum i zrobi tak jak uważa. Jeżeli ktoś będzie chciał mieć taką kartę to będzie ją miał bo po prostu to się opłaca.  Ponadto, jeżeli nam jako PKB uda się wynegocjować w przyszłości dla naszych członków korzystniejsze rabaty to SUPER. Jednak uważam, (pomijając to, że reprezentuję także Festiwal Biegowy w Krynicy) że posiadając kartę biegacza, a będąc gdzieś w Polsce mogę także skorzystać z rabatów wynikających z jej posiadania. Podam przykład, gdzie w październiku byłem na weekendzie w Krynicy w jednym z pensjonatów, który jest partnerem Karty Biegacza. Mogłem skorzystać tam z 10% rabatu. Ponadto można skorzystać tam nie tylko z noclegów w licznych pensjonatach oferujących zniżki na kartę biegacza ale również m.in na wyciągi, sale fitness, gabinety odnowy biologicznej, kosmetyczne, sauny, sklepy i wiele, wiele innych przyjemności. Karta biegacza FB jest kartą globalną działająca w całym kraju, natomiast jeżeli  my jako PKB, jak wspomniałem wcześniej uzyskamy lepsze rabaty to będą to rabaty jedynie na Przemyśl i wyłącznie dla naszych członków ale póki co…;). Do Przemyśla na organizowane przez nas biegi także będą przyjeżdżać zawodnicy z Polski, którzy nabyli już taką kartę, więc dlaczego nie mają skorzystać z niej u nas skoro ja mogę korzystać w innych miejscowościach? Mam nadzieję, że w niedługiej przyszłości będzie jeszcze więcej takich miejsc w naszym regionie w tym i w Przemyślu gdzie nie tylko miejscowi biegacze ale i przyjeżdżający do nas będą mogli skorzystać z szerszej oferty partnerów Karty Biegacza – bo to się opłaca. Jak ktoś chce płacić więcej niech płaci ja wolę płacić mniej, a jutro idę sprawdzić rabat w w Glorii korzystając z sauny. Marku – zapraszam :) 19.OO

Janusz Janzer
    Janusz Janzer
    Participant

<span style=”color: #545252; font-family: Tahoma, Arial, Geneva, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 20px; background-color: #ffffff;”>Nie jest prawdą o czym piszesz, że </span><span style=”background-color: #ffffff;”><strong style=”color: #545252; font-family: Tahoma, Arial, Geneva, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 20px;”>Festiwal Biegowy w ramach „promocji”  zakazuje sklepom honorowanie innych kart czy zniżek, przez co członkowie Przemyskiego Klubu Biegacza posiadając np. kartę członkowską PKB nie mogą starać się o rabaty, bo Festiwal zastrzega sobie,że ma wyłączność na działalność w Przemyślu<span style=”color: #545252; font-family: Tahoma, Arial, Geneva, sans-serif;”><span style=”font-size: 14px; line-height: 20px;”>. Wiele podmiotów, które są partnerami karty biegacza honorują po kilka co najmniej kart w tym i w Przemyślu. Myślę, że gdyby tak było jak napisałeś to było by to bynajmniej niedorzeczne bo to, że było by również dla podmiotu nieopłacalne to jest oczywiste. Na takie wpisy się Prezesie szarpiesz no, no :)</span></span></span>

Janusz Janzer
    Janusz Janzer
    Participant

hmmm…. jakieś kody powychodziły, chyba już kosmici namierzają nas :)

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Karta – TAK. Dobry pomysł.

Forma pozyskiwania partnerów do programu – NIE. Niszczą w ten sposób małe środowiska biegowe.Promocja warszawskiej firmy z potężnym kapitałem kosztem małych miejscowości.

Co do rabatów… Członkowie PKB w EREM mają 20% rabatu, więc jakoś bardzo to korzystne nie jest.Prowadziłem rozmowy z kilkoma firmami na temat rabatów, ale niestety byłem tam po Twojej wizycie i poinformowano mnie,że drugiego rabatu dla biegaczy nie dadzą.Szkoda że nie dałeś znać, że będziesz chodził w tej sprawie. Myślę, że razem moglibyśmy więcej  otrzymać.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 75 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.