Bieg po błocie

Główna FORUM Imprezy, zawody, starty Imprezy krajowe Bieg po błocie

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
    yotha
    yotha
    Participant

Gdyby komuś w tym roku było mało błota, to jest okazją,  by to zmienić. 7 listopada na terenie Poleskiego Parku Narodowego odbędzie się kameralny bieg na dystansie 25,5 km.

https://m.facebook.com/MaratonLubelski?fref=te

Szukam chętnych

Katarzyna Winiarska
    Katarzyna Winiarska
    Participant

Ech, gdyby nie dycha w Rzeszowie…

yotha
    yotha
    Participant

Jedyne czego na tym biegu mi brakowało, to błota właśnie ;). Poza tym, wszystko na 5. Sygnał do startu dał pracownik Poleskiego Parku Narodowego, wystrzałem z… łuku :). Na trasę wyruszyło trzydzieści parę osób i jeden pies. Płasko, ale tereny naprawdę piękne. Pogoda taka jaką lubię (ok 5-6 stopni), więc biegło mi się dobrze. Przybiegłem 2, tracąc do zwycięzcy jakieś 20 sekund.Dystans ok. 24,5 km, czas ok. 1:44:30. Niestety, oficjalnych wyników jeszcze nie ma. Na mecie medal w kształcie wojskowego nieśmiertelnika, ognisko, piwo, zupa dyniowa, pieczone ziemniaki i kiełbasa. Atmosfera jak na Rzeźniku, ładnych parę lat temu. Z resztą nic dziwnego – OTK Rzeźnik był współorganizatorem (obok Stowarzyszenia Maraton Lubelski) tej imprezy. Jeśli ktoś poszukuje odskoczni od wielkich imprez, gdzie człowiek jest tylko pozycją na liście opłaty startowej – to gorąco polecam!

I jeszcze numer startowy, najpiękniejszy z jakim do tej pory biegłem :). Zainteresowanych odsyłam na stronę:

https://www.facebook.com/MaratonLubelski/timeline

Katarzyna Winiarska
    Katarzyna Winiarska
    Participant

Jacku, gratuluję i zazdroszczę 😊. Nie miejsca i czasu, ale właśnie tej atmosfery, która panuje na kameralnych biegach… tej zupy dyniowe, pieczonych ziemniaków i kiełbasy pieczonej nad ogniskiem. Pozdrawiam 😊

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page