Badania wydolnościowe

Główna FORUM Treningi, porady, sprzęt Metody, plany, środki Badania wydolnościowe

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
    Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Jeżeli macie pytania bądź sugestie… ;)

Maciej Karwowski
    Participant

Marku mam takie pytanko a mianowicie czy istnieją jakieś wskazania bądź ich przeciw bezpośrednio przed tymi badaniami ??

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Zdrowe serce. Badania polegają na bieganiu coraz szybciej kilkuminutowych odcinków. Taki bieg z narastającą prędkością ;)

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Zapraszamy.Mam jeszcze 3 miejsca wolne. Jest możliwość rozbicia „na raty ” płatności (proszę o kontakt bez skrępowania ;))

Jeżeli chcesz trenować bieganie, poprawić życiówkę, wiedzieć jak planować trening to nie ma nic lepszego niż te badania. Mając określone strefy wysiłkowe i VO2max, nie „błądzimy” w treningu. Skraca to czas naszych przygotowań do biegu. Nie musimy wykonywać naszych treningów metodą prób i błędów.

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Zapraszamy.Mam jeszcze 3 miejsca wolne. Jest możliwość rozbicia „na raty ” płatności (proszę o kontakt bez skrępowania ;))

Jeżeli chcesz trenować bieganie, poprawić życiówkę, wiedzieć jak planować trening to nie ma nic lepszego niż te badania. Mając określone strefy wysiłkowe i VO2max, nie „błądzimy” w treningu. Skraca to czas naszych przygotowań do biegu. Nie musimy wykonywać naszych treningów metodą prób i błędów.

Krzysztof Rzepka
    Krzysztof Rzepka
    Keymaster

Dlaczego wszystkie fajne rzeczy dzieją się w tym roku dokładnie wtedy, kiedy jestem przeszkodzony lub na drugim końcu Polski… :((( Jest nadzieja, że jeszcze kiedyś będziemy mieli podobne badania?

yotha
    yotha
    Participant

Dlaczego wszystkie ładne kobiety są już zajęte albo poza zasięgiem? Dlaczego wszystko co dobre jest albo szkodliwe, albo zabronione? Dlaczego jeśli już spodobają mi się jakieś buty, to na bank muszą kosztować ponad 500 PLN? Takie życie panie Krzysztofie :). A swoją drogą, to skandal, że NFZ nie finansuje takich badań :).

Marek Żuk
    Marek Żuk
    Participant

Czasem odnoszę wrażenie, że  dla niektórych osób każdy termin jest zły

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page