Bieg Zimowa Karpacka Piątka 2021 – lista startowa

ZAPISY ZAMKNIĘTE!

Jeżeli po wysłaniu zgłoszenia nie ma Cię na liście startowej LUB pomyliłeś się przy wpisywaniu danych prosimy o kontakt z organizatorem (pkb.przemysl@gmail.com)!

Nazwisko i imię Rok ur. Kat. wiekowa Miejscowość Klub
Albrycht Emilia 2007 Junior K 14-17 Krościenko Wyżne Gosir Krościenko Wyżne
Albrycht Katarzyna 1982 Masters K 30-49 Krościenko Wyżne
Amarowicz Wojciech 1991 Masters M 30-49 Krasiczyn
Antonik Mariola 1967 Weteran K 50+ Przemyśl Żyj Zdrowo na Sportowo
Bachurski Daniel 1968 Weteran M 50+ Zadąbrowie
Bajsarowicz Kamil 1993 Senior M 18-29 Jarosław Mrówka Jarosław Active Team
Bajsarowicz Maciej 1994 Senior M 18-29 Kramarzówka Pruchnicka Grupa Biegowa
Bajsarowicz Miłosz 2004 Junior M 14-17 Kramarzówka
Bal Barbara 1977 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Bałata Ewa 1979 Masters K 30-49 Krówniki
Bałata Marek 1978 Masters M 30-49 Krówniki PGNiG
Banasik Krzysztof 1981 Masters M 30-49 Pruchnik Pruchnicka Grupa Biegowa
Banasik Monika 1984 Masters K 30-49 Pruchnik Pruchnicka Grupa Biegowa
Banaś Mateusz 1986 Masters M 30-49 Wierzbna KPP Jarosław IPA Przemyśl
Banicka Agnieszka 1988 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Bar Mirosław 1960 Weteran M 50+ Przemysl NIEZRZESZONY
Baran Andrzej 1975 Masters M 30-49 Jodłowa Wilki Jodłowa
Baran Weronika 2007 Junior K 14-17 Jodłowa Wilki Jodłowa
Bazan Krystyna 1974 Masters K 30-49 Łancut
Bąk Adam 1989 Masters M 30-49 Aksmanice
Bem Kamil L 1992 Senior M 18-29 Fredropol
Bembenek Jan 1967 Weteran M 50+ Przemyśl PTC Fredry 5 Przemyśl
Berezowski Jacek 1972 Masters M 30-49 Przemyśl PGNiG
Biały Artur 1971 Weteran M 50+ Przemyśl
Biliński Tomasz 1975 Masters M 30-49 Przemyśl PKB
Blesel Julianna 1994 Senior K 18-29 Przemyśl
Bobko Mariusz 1977 Masters M 30-49 Przemyśl PGNiG
Bobusia Jakub 1983 Masters M 30-49 Przemyśl ASK Przemyśl
Broniarski Marek 1978 Masters M 30-49 Tarnawa Dolna PGNiG
Brzezicki Kamil 1996 Senior M 18-29 Żołynia Żołyńska Grupa Biegowa "ZOŚKA"
Bukowska Dorota 1982 Masters K 30-49 Żurawica
Buksa Tomasz 1982 Masters M 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Burak Adam 1974 Masters M 30-49 Przemyśl
Burak Bartłomiej 2004 Junior M 14-17 Przemyśl
Chmaj Piotr 1997 Senior M 18-29 Łańcut Łańcut
Chrzanowska Anna 1998 Senior K 18-29 Przemyśl
Ciepałowicz Ewa 1980 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Cohen Joseph 1951 Weteran M 50+ Przemyśl
Curyło Wiesław 1971 Weteran M 50+ Przemyśl
Cwynar Grzegorz 2006 Junior M 14-17 Orły
Cwynar Krzysztof 1974 Masters M 30-49 Orły
Cwynar Marta 1974 Masters K 30-49 Orły
Cwynar Michał 2004 Junior M 14-17 Orły
Cyrulik Grzegorz 1991 Masters M 30-49 Przemyśl ScorpEkipa
Czaja Wacław 1974 Masters M 30-49 Przemyśl
Czerwińska Małgorzata 1973 Masters K 30-49 Przemyśl Jumping Stars Team
Czwerenko Wojciech 1980 Masters M 30-49 Sanok PGNiG
Ćwiek Ewa 1991 Masters K 30-49 Przemyśl
Domagalska Jadwiga 1973 Masters K 30-49 Krasiczyn
Domagalski Artur 1967 Weteran M 50+ Krasiczyn
Domoń Grzegorz 1980 Masters M 30-49 Przemyśl
Droń Bernadeta 1978 Masters K 30-49 Nehrybka Jumping Stars Team
Dusza Łukasz 1986 Masters M 30-49 Przemyśl
Duszczak Radosław 1977 Masters M 30-49 Przemyśl
Dyjak Agnieszka 1993 Senior K 18-29 Duńkowiczki
Dziurzyński Krzysztof 1976 Masters M 30-49 Przemyśl Crossfit Blok_B Przemyśl
Fedyk Joanna 1981 Masters K 30-49 Kobylnica Wołoska
Filipiński Bartosz 1979 Masters M 30-49 Łańcut Super Klub
Fin-Szumowski Waldemar 1960 Weteran M 50+ Przemyśl A1 Rh- (minus)
Gas Tomasz 1982 Masters M 30-49 Żurawica PGNiG
Gaweł-Myczko Agnieszka 1981 Masters K 30-49 Przemysl
Gawlik Robert 1974 Masters M 30-49 Przemyśl
Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata 1980 Masters K 30-49 Przemyśl
Gdula Piotr 1977 Masters M 30-49 Przemyśl
Golebiowska Joanna 1984 Masters K 30-49 Przemysl
Golik Paweł 1980 Masters M 30-49 Medyka
Gorzynik Piotr 2002 Senior M 18-29 Gwozdzianka
Gradowska Katarzyna 1981 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Grasza Ireneusz 1978 Masters M 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Grzybowska Sylwia 1976 Masters K 30-49 Przemyśl PKB, parastyle.pl
Grzybowski Paweł 1982 Masters M 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza, PTN, parastyle.pl
Gudz-Kiciński Piotr 1971 Weteran M 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Gwiazdowski Kamil 1992 Senior M 18-29 Rzeszów
Hałabuza Bartek 1981 Masters M 30-49 Przemyśl
Hamryszczak Beata 1971 Weteran K 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Hamryszczak Janusz 1967 Weteran M 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Harłacz Artur 1977 Masters M 30-49 Przemyśl
Horak Monika 1977 Masters K 30-49 Przemyśl Blok_B
Hrymak Stanisław 1950 Weteran M 50+ Lubaczów
Jałocha Mieczysław 1967 Weteran M 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Janowska Natalia 1982 Masters K 30-49 Stubno
Jaremko Władysław 1974 Masters M 30-49 Oleszyce
Jusyp Eliza 1979 Masters K 30-49 Przemyśl
Kalinowska Ewa 1982 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Karuś Waldemar 1971 Weteran M 50+ Zadąbrowie 14das im gen. bryg. Wacława Wieczorkiewicza
Kic Damian 1996 Senior M 18-29 Ujkowice Przemyski Klub Biegacza
Kic Ewelina 1997 Senior K 18-29 Przemyśl 1 Batalion Czołgów w Żurawicy
Kic Monika 1994 Senior K 18-29 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Klinger Weronika 1986 Masters K 30-49 Ostrów Przemyski Klub Biegacza
Kluz Rafał 1976 Masters M 30-49 Przemysl 1 Batalion Czołgów w Żurawicy
Kogut Marcin 1994 Senior M 18-29 Grochowce
Kolaszkiewicz Daniel 1977 Masters M 30-49 Przemyśl
Korytko Robert 1995 Senior M 18-29 Krzywcza
Kosior Krzysztof 1985 Masters M 30-49 Żołynia Żołyńska Grupa Biegowa "ZOŚKA"
Kozioł Mariusz 1973 Masters M 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Kozło Krzysztof 1984 Masters M 30-49 Rzeszów
Krauze Arek 1994 Senior M 18-29 Buszkowice
Krawczyk Beata 1991 Masters K 30-49 Przemyśl
Krysa Bartosz 1973 Masters M 30-49 Przemyśl
Kubiszyn Sebastian 1990 Masters M 30-49 Lubaczów KLUB PIWOSZA
Kucza Karolina 1999 Senior K 18-29 Kisielów Grupa biegowa Zarzecze
Kulon Piotr 1983 Masters M 30-49 Siedliska
Kuropatwa Kazimierz 1943 Weteran M 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Kuśtrowski Szymon 2004 Junior M 14-17 Husów
Lach Mateusz 1992 Senior M 18-29 Rzeszów
Lenart Katarzyna 1982 Masters K 30-49 Przemyśl
Lubas Filip 2001 Senior M 18-29 Jawornik
Łach Agnieszka 1981 Masters K 30-49 Przemyśl
Łapińska Anna 1980 Masters K 30-49 Przemyśl Jumping Stars Team/Przemyski Klub Biegacza
Łuc Amelia 1990 Masters K 30-49 Wyszatyce
Łukaczyk Marcin 1978 Masters M 30-49 Przemyśl
Macek Bogusława 1964 Weteran K 50+ Wyszatyce Przemyski Klub Biegacza
Magda Arkadiusz 1991 Masters M 30-49 Krzemienica STS Jordan Wola Mala
Majewska Magdalena 1985 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyskie Morsy/ Ias Rzeszów
Makarski Krzysztof 1979 Masters M 30-49 Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
Maksym Jerzy 1965 Weteran M 50+ Wyszatyce
Maksym Krystyna 1966 Weteran K 50+ Wyszatyce
Makuchowska Anna 1977 Masters K 30-49 Krówniki PRZYJACIÓŁKI
Malarczyk Jarek 1981 Masters M 30-49 Koniuszki Przemyski Klub Biegacza
Malinowski Arkadiusz 1983 Masters M 30-49 Przemyśl
Matusz Krystian 2006 Junior M 14-17 Rokietnica
Maziarczyk Martyna 2006 Junior K 14-17 Pikulice
Maziarczyk-Kotwica Katarzyna 1984 Masters K 30-49 Kniażyce
Mazur Marcin 1979 Masters M 30-49 Przemysl
Mich Radosław 1975 Masters M 30-49 Przemyśl
Miczałowska Iwona 1978 Masters K 30-49 Przemyśl
Mik Krystyna 1952 Weteran K 50+ Przemyśl
Mikoś Darek 1989 Masters M 30-49 Przemyśl Bricomarche Przemyśl
Mikus Mateusz 1984 Masters M 30-49 Chotyniec
Miłek Andrzej 1970 Weteran M 50+ Zgłobień SST Lubcza
Mlaś Ireneusz 1985 Masters M 30-49 Fredropol IPA PRZEMYŚL
Młodzińska Małgorzata 1968 Weteran K 50+ Lubaczów
Mocio Michał 1989 Masters M 30-49 Przemyśl Przemyskie Serca
Morawski Konrad 1987 Masters M 30-49 Oleszyce
Moskowicz Stefan 1959 Weteran M 50+ Młodowice Przemyski Klub Biegacza
Mucha Wacław 1983 Masters M 30-49 Krasiczyn SOKÓŁ JAROSŁAW
Mussur Henryk 1952 Weteran M 50+ Krosno KKB MOSIR Krosno
Nanowska Amelia 1989 Masters K 30-49 Jaksmanice Przemyski Klub Biegacza
Napora Marcin 1978 Masters M 30-49 Maćkowice PGNiG
Natoński Grzegorz 1987 Masters M 30-49 Żołynia Żołyńska Grupa Biegowa "ZOŚKA"
Nodżak-Osieczko Katarzyna 1978 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Nowakowski Wiesław 1956 Weteran M 50+ Przemyśl
Nykiel Tomasz 1966 Weteran M 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Oczoś Hubert 1988 Masters M 30-49 Przemyśl
Oczoś Przemysław 1982 Masters M 30-49 Przemyśl
Olech Mateusz 1992 Senior M 18-29 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Opaluch Wiesław 1978 Masters M 30-49 Żurawica 1 Batalion Czołgów w Żurawicy
Osypanka Daniel 1991 Masters M 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Oszczypko Tomasz 2002 Senior M 18-29 Przemyśl
Panek Krzysztof 1980 Masters M 30-49 Przemyśl PGNiG
Pazowski Dawid 1987 Masters M 30-49 Kobylnica Wołoska KLUB PIWOSZA
Pempuś Bernard 1999 Senior M 18-29 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Pękosz Agnieszka 1986 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Pich Marcin 1983 Masters M 30-49 Przemyśl Klub Górski PTTK "KARPATY" Przemyśl
Pilawa Bogumił 1964 Weteran M 50+ Lubaczów Run Run Oleszyce
Piszczek Stanisław 1979 Masters M 30-49 Przemyśl
Plis Sławek 1971 Weteran M 50+ Ostrów
Podraza Adam 1981 Masters M 30-49 Jodłowa Wilki Jodłowa
Podraza Aleksandra 2007 Junior K 14-17 Jodłowa Wilki Jodłowa
Podraza Stanisław 1968 Weteran M 50+ Jodłowa Wilki Jodłowa
Polańska Bogusława 1969 Weteran K 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Polański Tomasz 1966 Weteran M 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Półchłopek Karolina 1998 Senior K 18-29 Buszkowice
Prajzner Julia 2006 Junior K 14-17 Krościenko Wyżne
Prajzner Marta 1981 Masters K 30-49 Kroscienko Wyżne Krośćienko Wyżne
Procyk Lucyna 1973 Masters K 30-49 Kniażyce
Psik Wojciech 1972 Masters M 30-49 Żurawica
Radyk Aleksandra 2007 Junior K 14-17 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Radyk Anna 2005 Junior K 14-17 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Radyk Jakub 1984 Masters M 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Radyk Joanna 1982 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Radziejowski Aleksander 1975 Masters M 30-49 Żurawica
Rawska Marta 1989 Masters K 30-49 Lubaczów
Rawska-Śmieciuch Anna 1966 Weteran K 50+ Lubaczów Biegomania Lubaczów
Roik Tomasz 1959 Weteran M 50+ Lisia Góra biegam dla basi
Roman Ewa 1980 Masters K 30-49 Granica PGNiG / SPORTGAS RUNNING TEAM
Rusin Kornel 1985 Masters M 30-49 Przemyśl
Rusinowski Rafał 1973 Masters M 30-49 Medyka
Ryznar Waldemar 1977 Masters M 30-49 Orzechowce PGNiG
Rzeźniczek Iwona 1975 Masters K 30-49 Przemyśl
Sałdan Barbara 1959 Weteran K 50+ Buszkowice
Sałdan Krzysztof 1958 Weteran M 50+ Buszkowice
Sanocka Małgorzata 1980 Masters K 30-49 Przemyśl
Semerko Aneta 1974 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza, PWSW w Przemyślu
Simon Jordan 1988 Masters M 30-49 Bordeaux
Skalska Patrycja 1999 Senior K 18-29 Mokrzyska BUDMAX
Skolarczyk Bartłomiej 1992 Senior M 18-29 Przemyśl
Skowronek Ryszard 1970 Weteran M 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Sochacka Jolanta 1986 Masters K 30-49 Przemyśl PRZYJACIÓŁKI
Solarski Marcin 1979 Masters M 30-49 Przemyśl
Solarz Wiesław 1956 Weteran M 50+ Przemyśl
Stadnik Piotr 1972 Masters M 30-49 Przemyśl PGNiG
Stadnik Renata 1971 Weteran K 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Stadnik Wojciech 1971 Weteran M 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Suchowiecka Sabina 1996 Senior K 18-29 Polańczyk
Surmacz Sławek 1970 Weteran M 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Surmiak Anna 1975 Masters K 30-49 Żurawica
Surmiak Piotr 1973 Masters M 30-49 Żurawica
Sycz Barbara 1975 Masters K 30-49 Kniazyce Przemyski Klub Biegacza
Szadurski Tomasz 1970 Weteran M 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Szkoda Robert 1985 Masters M 30-49 Biłgoraj Biłgoraj Biega
Śnieżek Lidia 1972 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Śnieżek Piotr 1970 Weteran M 50+ Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Świetlicki Wiesław 1959 Weteran M 50+ Drohojów PGNiG
Tarkowski Dawid 1983 Masters M 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Telega Robert 1969 Weteran M 50+ Przemyśl Blok_B
Trybulski Jarosław 1983 Masters M 30-49 Jankowice Mrówka Jarosław Active Team
Trzonek Andrzej 1964 Weteran M 50+ Jarosław JGB Sokół
Walciszewski Michał 1979 Masters M 30-49 Medyka
Walczak Łukasz 1983 Masters M 30-49 Drohojów
Wasylów Jacek 1980 Masters M 30-49 Przemyśl CZR1 ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚL
Węgrzyn Witold 1980 Masters M 30-49 Przemyśl PGNiG
Wikar Marta 1983 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Wilgucka Barbara 1988 Masters K 30-49 Hermanowice
Wilgucki Robert 1991 Masters M 30-49 Hermanowice FC Biec Się Nie Chce
Winiarz Witek 1977 Masters M 30-49 Ostrów
Włoch Bartosz 1984 Masters M 30-49 Ujkowice PGNiG
Wojciechowski Paweł 1989 Masters M 30-49 Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
Wojdylak Jozef 1984 Masters M 30-49 Przemyśl
Wojnar Marcelina 1989 Masters K 30-49 Jedlicze Deloitte Adventure Team
Wojtaszek Kamil 1999 Senior M 18-29 Niebylec
Wota Rafał 1991 Masters M 30-49 Rokietnica
Wójcik Damian 1988 Masters M 30-49 Przemyśl
Wójcik-Bilińska Marta 1978 Masters K 30-49 Przemyśl PKB
Wróbel Małgorzata 1971 Weteran K 50+ Przemyśl
Wróbel Mariusz 1972 Masters M 30-49 Przemyśl
Zając Józef 1975 Masters M 30-49 Tuligłowy PGNiG
Zajączkowski Jerzy 1970 Weteran M 50+ Przemyśl Przemyski klub biegacza-FIBRIS team
Zakielasz Małgorzata 1980 Masters K 30-49 Buszkowice PKB
Zakrzacki Adrian 1997 Senior M 18-29 Dobkowice
Zaleski Tomasz 1989 Masters M 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Załuski Piotr 1980 Masters M 30-49 Lubaczów Biegomania Lubaczów
Zariczna Karolina 1997 Senior K 18-29 Przemyśl
Zariczna Urszula 1971 Weteran K 50+ Przemyśl
Zasadzińska Barbara 1977 Masters K 30-49 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
Zielski Karol 1979 Masters M 30-49 Przemyśl 3 Regionalna Baza Logistyczna
Żaczek Maciej 1978 Masters M 30-49 Przemyśl
Żołnierz Tomasz 1985 Masters M 30-49 Kuńkowce
Żółkiewicz Mateusz 1992 Senior M 18-29 Przemyśl