Bieg WUTP Dzieci 2022 – lista startowa

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest akceptacja REGULAMINU!

Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej w wysokości określonej w regulaminie wykonany poprzez system płatności online.

Jeżeli po wysłaniu zgłoszenia nie ma Cię na liście startowej LUB pomyliłeś się przy wpisywaniu danych prosimy o kontakt z organizatorem (pkb.przemysl@gmail.com)!

Nazwisko i imię Rok ur. Klub
Andruchewicz Jakub 2007
Andruchewicz Mateusz 2011
Bachleda Bartłomiej 2014 BLOK_B
Bachleda Miłosz 2017 BLOK_B
Bachleda Sebastian 2019 BLOK_B
Bachusz Antonina 2014
Bachusz Hanna 2009
Banaś Antoni 2016 Banasiowie
Banaś Michał 2010 Banasiowie
Barszczak Karol 2009
Barszczak Magdalena 2013
Barszczak Miłosz 2014 Kamon
Biel Jagoda 2017
Biel Karol 2015
Bieliszak Agata 2018
Błażewicz Maja 2014
Bobko Zosia 2017
Burak Aleksandra 2015
Burak Piotr 2012
Chrunik Brajan 2011 Jumping stars
Chrunik Hana 2015 Jumping Stars
Chrzanowska Julia 2019
Chrzanowski Juliusz 2017 Przedszkole nr 16
Chrzanowski Szymon 2016
Chrzanowski Wincenty 2015 Sp6
Chuchła Emilia 2016
Chuchła Karolina 2018
Chuchła Maria 2019
Ciejowski Bartosz 2013
Cieśla Mateusz 2016 Akademia Piłkarska Duma Przemyśla
Ciupa Milena 2010 Bez
Ćwiek Lena 2015 Jumping Stars Team
Ćwiek Zuzanna 2019 Jumping Stars Team
Dańczak Ewelina 2014
Dańczak Paulina 2013
Defoe Adela 2014 Duma Przemyśla
Defoe Brunon 2017
Defoe Tymon 2017
Domagalski Mateusz 2010
Fedan Konstancja 2012
Fedio Fabian 2020
Fedio Julia 2014
Fugowska Zofia 2012 Szkoła Buszkowice
Fugowski Karol 2009 UKS orlik Przemyśl
Fugowski Wojciech 2018
Fuksa Jan 2015
Gaweł Liliana 2010
Gójski Nikodem 2014
Grabowski Filip 2017
Grąz Jan 2014
Hankus Gabriela 2015
Harłacz Hubert 2018
Horodecka Dominika 2016
Horodecka Kamila 2014
Horodecki Szymon 2014 Orlik Przemyśl
Jaroch Bartosz 2014
Jaroch Michał 2011
Jędruch Franciszek 2016
Jędruch Zofia 2010
Karuś Karolina 2008
Kawalec Igor 2007 Team Iwo
Kawalec Wiktor 2010 Team Iwo
Kędzierska Martyna 2015
Kędzierski Kacper 2013
Kicman Antek 2020
Kicman Szymon 2011
Kiełt Ignacy 2017
Kiełt Liliana 2014
Kiełt Zosia 2019
Kindlik Filip 2013
Kindlik Kaja 2017
Kondracka Wiktoria 2017
Kopański Antoni 2014
Kosterkiewicz Maja 2012 Trenuj z Kosterem
Kostkiewicz Barbara 2011
Kotwica Antoni 2016
Kotwica Franciszek 2012
Kowal Bruno 2016
Kramarz Leon 2013
Krzyżanowski Franciszek 2018
Krzyżanowski Kacper 2012
Kupiniak Klaudia 2013
Kuźniar Alicja 2016
Kuźniar Mikołaj 2014
Lach Aleksandra 2019
Lachowicz Filip 2016
Łańcucka Helena 2010
Łapińska Jagoda 2014 Jumping Stars Team Przemyśl
Łapiński Andrzej 2017 Jumping Stars Team Przemyśl
Łapiński Szymon 2019 Jumping Stars Team Przemyśl
Łuc Maja 2016
Majewski Maksymilian 2011
Maksym Mateusz 2014 Przyjaciółki
Malarczyk Filip 2014 Kamon/Orlik Przemyśl
Malarczyk Kacper 2011 Kamon/SMS
Malczyńska Maja 2009
Matusz Hubert 2015
Mazur Ania 2013
Mazurek Szymon 2014 Sp 11
Moskowicz Natan 2013
Moskowicz Nela 2020
Moskowicz Oskar 2011
Moskowicz Pola 2022
Nanowska Maria 2014 SMS Przemyśl
Nanowski Michał 2017 Przedszkole nr 19
Nester Michał 2014 Sp 14
Panek Antoni 2014
Pańków Julia 2019
Pańków Piotr 2014
Pawłowska Anika 2018
Pelc Wiktor 2015 Szkoła Kamon
Piechota Kacper 2014 Niezrzeszony
Płocica Antoni 2016
Przewrocki Franek 2017
Przewrocki Julian 2020
Psiur Maja 2011 Kamon
Psiur Olivier 2016 Kamon
Radyk Aleksandra 2008 Przemyski Klub Biegacza
Rogosz Michał 2015
Ruciński Mikołaj 2017 Duma Przemyśla
Rusin Miłosz 2012
Rusin Szymon 2014
Rusin Weronika 2014
Sawicka Anastazja 2014
Sawicka Antonina 2009
Sawicka Apolonia 2017
Sikon Julia 2011
Sinigaglia Leo 2017
Sinigaglia Livio 2012
Skurnóg Antoni 2016
Skurnóg Kacper 2017
Skurnóg Mikołaj 2020
Solska Hanna 2015
Stec Zuzia 2019
Stodolak Szymon 2014
Szabaga Kacper 2014 Kamon
Szal Jan 2018
Szal Wojciech 2016
Szczupak Kacper 2016
Szczypek Adam 2013
Szczypek Wojciech 2015
Szeredko Victoria 2010
Szlarp Franek 2015 Orlik Przemyśl
Szlarp Juliusz 2019 Orlik Przemyśl
Szlarp Kamil 2011 Orlik Przemyśl
Szlarp Robert 2013 Orlik Przemyśl
Szmist Nadia 2009 Kb Athletic Zrecin
Szymczycha Jagoda 2018
Szymczycha Maja 2015
Ściubak Kacper 2014
Śliwiński Adrian 2009
Śliwiński Hubert 2016
Śliwiński Krystian 2018
Świeży Milena 2014
Świeży Natalia 2009
Tarnawski Ignacy 2014
Tulej Maksymilian 2015
Tulej Szymon 2012
Turczyńska Emilia 2014
Turczyński Szymon 2012
Ulicki Szymon 2009
Weimer Karol 2009
Węgrzyn Ignaś 2013
Węgrzyn Zuzia 2011
Więcek Dawid 2007 Resovia Rzeszów
Wikar Filip 2015
Wikar Wiktor 2010
Winiarz Amelka 2015
Wołosz Stanisław 2022 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
Wołoszyn Amelia 2014
Wołoszyn Hanna 2018
Zabawski Michał 2014
Zastrowski Iwo 2017
Zurawska Zofia 2015
Żołdak Michał 2015