Bieg WUTP 21km 2022 – lista startowa

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest akceptacja REGULAMINU!

Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej w wysokości określonej w regulaminie wykonany poprzez system płatności online.

Jeżeli po wysłaniu zgłoszenia nie ma Cię na liście startowej LUB pomyliłeś się przy wpisywaniu danych prosimy o kontakt z Organizatorem (pkb.przemysl@gmail.com)!

Nazwisko i imię Rok ur. Klub
Amarowicz Wojciech 1991
Babiarz Robert 1979 Brak
Babińska Inga 1975 Przemyski Klub Biegacza
Bajsarowicz Kamil 1993 Mrówka Jarosław Active Team
Bal Barbara 1977 Przemyski Klub Biegacza
Bal Robert 1976 Przemyski Klub Biegacza/Regia Civitas
Banasik Monika 1984 Pruchnicka Grupa Biegowa
Banasik Rafał 1981 GIT GRUPA
Banaś Mateusz 1986 IPA Przemyśl KPP Jarosław
Banicka Agnieszka 1988 Przemyski Klub Biegacza
Baran Andrzej 1975 WILKI JODŁOWA
Baran Kamil 1989
Baran Krzysztof 1966
Barszczowska Ewelina 1987 Nocny Bór
Bazanowski Marcin 1982
Bembenek Jan 1967 PTC Przemyśl
Bielec Adam 2007 Aktywny Dynów
Bieleń Mateusz 1993
Bielówka Roman 1960 Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
Biliński Tomasz 1975 Przemyski Klub Biegacza
Bińko Agnieszka 1981 Przemyski Klub Biegacza
Błaż Mateusz 1993
Bobko Mariusz 1977
Bocek Sławomir 1975 PODIUM
Bogacz Aleksander 1975
Brendzowski Adam 1985 Solina Team
Bujdasz Kacper 2002 Aktywny dynów
Burak Adam 1974
Ceberak Bartosz 1988
Cengiel Mateusz 1992
Chlebek Tomasz 1992 Resovia
Chmaj Jerzy 1968
Ciejowski Grzegorz 1977
Ciepałowicz Ewa 1980 Przemyski Klub Biegacza
Ciupińska Magdalena 2004
Cwynar Krzysztof 1974
Cwynar Marta 1974
Cybulski Grzegorz 1975 Największa Armia Świata
Czerwińska L Małgorzata 1973 Jumping Stars Team
Czosnowski Krzysztof 1978 KB Hermes Gryfino
Ćwiąkała Halina 1976 Athletic Zręcin
Ćwiąkała Michał 1982 Meesieq – Lazy Runner
Dec Piotr 1968 :)
Deląg Agnieszka 1983
Domagalski Artur 1967
Drabik Pawel 1978
Drabik Wacław 1972
Drapała Damian 1990
Dryla Piotr 1974
Dusza Łukasz 1986
Duszczak Radosław 1977
Dyjak Agnieszka 1993
Dziubiński Radosław 1983
Dziuruń Paweł 1983
Dziurzyński Krzysztof 1976 Blok_B
Fac Mateusz 1984 Liga Obrony Wróbelka Elemelka
Falejczyk Marcin 1991 13. ŚBOT
Fedan Łukasz 1983
Fedio Karolina 1988 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza
Fedio Marek 1985 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza
Fedurczak Joanna 1986
Fin-Szumowski Waldemar 1960 A1 Rh – ( minus )
Fornal Jacek 1983
Frączek Michał 1980 Bronowice też Biegają
Frączek Tomasz 1991
Gałęza Dariusz 1978
Gardziel Jerzy 1973 Kondycja Piaseczno
Gas Tomasz 1982 Zryw Buszkowiczki
Gierula Grzegorz 1991 Athletic Zręcin
Golański Andrzej 1981 Bieszczadzkie Wilki
Gorczyca Angelika 1993 Duch Pogórza Team
Gradowska Katarzyna 1981 Przemyski Klub Biegacza
Grochowicz Maciej 1986 Przemyski Klub Biegacza
Grodecki Piotr 1985
Grzybowska Sylwia 1976 Przemyski Klub Biegacza, parastyle.pl
Grzybowski Paweł 1982 Parastyle Paweł Grzybowski, PKB
Gudz-Kiciński Piotr 1971 Przemyski Klub Biegacza
Gwizdak Marcin 1983
Gwozda Grzegorz 1979 Uczniowski Klub Sportowy SABAUDIA
Gwóźdź Marek 1968 IPA Poland
Hałys Bartłomiej 1991 Kańczucka Grupa Biegowa
Hejduk Monika 1976 Umcs Biega
Helinski Jacek 1972 Dzikie Życie Run Team
Hermaniuk Iwona 1977 Taurus Rzeszów
Hermaniuk Tomasz 1976 Taurus Rzeszów
Hipner Mateusz 1989
Hocek Jakub 1993
Hołowid Rafał 1988 Blok B
Hołub Agata 1967
Hołub Wacław 1967
Hulbój Jan 1971
Jachimowski Jarosław 1984 SanOK Biega
Jakielaszek Maciej 1987 Dyziu mi znów kazał
Janik Justyna 1989 RUNPROGRESS by Tomasz Kawik
Janik Sławomir 1986 AZS AWF Kraków Masters
Janowska Natalia 1982
Jaremko Władysław 1974 Milla Mobilny Gabinet Masażu
Jatczak Monika 1983
Jędrzejewski Paweł 1978
Joński Tomasz 1992
Juraś-Kmieć Marzena 1975 BIEGAM SOBIE
Jusyp Eliza 1979
Kalinowska Ewa 1982 Przemyski Klub Biegacza
Kalinowska Lucyna 1967
Kardasz Jacek 1980 ATTYLA
Kawalec Jacek 1971 TEAM IWO
Kępka Andrzej 1968 Przeworska Grupa Biegowa
Kiełbasa Łukasz 1977
Kindlik Dominik 1986
Kiszka-Maziarczuk Berenika 1985 Lecymy Durś
Klocek Dariusz 1973
Kłak Andrzej 1971 34 WOG
Kogut Leszek 1972
Konieczny Mariusz 1965
Korab Robert 1970 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Kosior Szczepan 1973 Nightrunners
Kostiuk Paweł 1985
Kozdrowicz Karol 1971
Kozioł Andrzej 1977
Krasowski Łukasz 1986 PROSWIM
Krasowski Mateusz 1988 PROSWIM
Krawczyk Beata 1991 Przemyski Klub Biegacza
Krempa Marek 1971
Kruszyński Marek 1967 Przemyski Klub Biegacza
Krysa Halina 1961 Rozbiegana Babcia
Krzan Tomasz 1977
Kubiszyn Sebastian 1990 KLUB PIWOSZA
Kucharska Anna 1983 Lecymy durś
Kulig Anna 1981 KGB Korczyna
Kurek Grażyna 1976
Kuźmiek Maciej 1992
Lach Mateusz 1992
Legenc Łukasz 1990
Lenar Piotr 1997 WOLF GANG
Leś Michał 1987 SanOK Biega
Lis-Pasionek Małgorzata 1983 Lesko team
Lubaś Anna 1981
Łakomy Tomasz 1985 KRESOWIANIE
Łączny Marcin 1984 Galopujące Dżdżownice
Łoza Tobiasz 1992 Kańczucka Grupa Biegowa
Macek Bogusława 1964 Przemyski Klub Biegacza
Maciejko Rafał 1977 Kresowianie
Mager Bartosz 1973
Mager Olga 1977
Majewska Magdalena 1985 Juming Stars Team
Maksym Jerzy 1965
Maksym Krystyna 1966
Malawski Grzegorz 1970
Malec Basia 1963
Malinowski Arkadiusz 1983
Mamej Elżbieta 1966 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
Mamej Piotr 1964
Marciniak Jakub 1989 Koźmin Biega Ultra Runners
Martyn Bogusław 1965
Masłowski Jakub 1996
Matusz Krystian 2006
Maziarczyk-Kotwica Katarzyna 1984
Mazur Sławomir 1977 Cyklopedia.cc
Mercik Marek 1962
Mielnik Grzegorz 1981
Mikus Mateusz 1984 14 das
Misiak Mateusz 1993 Niedźwiedź Team
Mlaś Ireneusz 1985 IPA PRZEMYŚL
Morawska Lidia 1975 Nie ma Letko
Morawski Arkadiusz 1974 Nie ma Letko
Moskal Żaneta 1982 Korczyńska Grupa Biegowa
Moskowicz Stefan 1959 Przemyski Klub Biegacza
Motyka Kamil 1984 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
Mryczko Roman 1965 Dynowcy biegacze
Musialik Magdalena 1984 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Nanowska Amelia 1989
Niedziela Michał 1984
Nowakowski Wiesław 1956 Biegam bo lubię
Nykiel Tomasz 1966 PKB
Ochwat Marta 1984 Korczyńska Grupa Biegowa
Ogłuszka Elżbieta 1983 SAFEPRO usługi BHP
Ogłuszka Michał 1984 SAFEPRO usługi BHP
Osypanka Daniel 1991 Przemyski Klub Biegacza / Blok_B
Owsiak Justyna 1979 Kańczucka Grupa Biegowa
Pajestka Wojtek 1978 Góral z Mazur Running Team
Panek Krzysztof 1980 Blok
Para Aleksandra 1988
Pasionek Bartłomiej 1983 Lesko team
Pels Daniel 1979 BDTKNM
Pełdiak Mateusz 1989 Kb Athletic Zręcin/ Pawko Runner team
Peter Katarzyna 1972
Pieszko Dariusz 1988 Luzax
Pieszko Roman 1972
Pietrasiewicz Maciej 1989 Kresowianie
Piszcz Dariusz 1974
Piszczek Stanisław 1979
Piwowar Dawid 1978
Plis Sławomir 1971
Podolak Zbigniew 1961 Gwiazdy Przemyśl
Podraza Adam 1981 Wilki Jodłowa
Polak Agnieszka 1977
Poźniak Grzegorz 1979
Prędki Jerzy 1972 Wybiegamy w przyszłość
Przech-Fus Agnieszka 1967 Mrozek Tri Team/UMCS Biega
Pukas Grzegorz 1983
Pukas Leszek 1979
Puzio Wiesław 1976
Pyrcz Kamil 2004 Aktywny Dynów
Radyk Anna 2005 Przemyski Klub Biegacza
Rawska-Śmieciuch Anna 1966
Rępalska Agata 1986
Rudziński Jacek 1969 KB HERMES GRYFINO
Rusinowski Rafał 1973
Ryba Piotr 1981 Maratończyk Dębica
Sałdan Krzysztof 1958
Sapa Piotr 1986 21 daplot
Sas-Malarczyk Agnieszka 1983 BieganieJestGlupie
Sawicka Agnieszka 1979 Nie W Szczepionkę Team
Sawicka Katarzyna 1988 20 PBOT
Sawiński Henryk 1980 KLUB PIWOSZA
Sawiński Michał 1987 Klub Piwosza
Serafin Jacek 1972
Siedlaczek Zbigniew 1957
Siembida Małgorzata 1978 Stalowowolski Klub Biegacza
Sikora Jacek 1972
Simon Jordan 1988
Siwek Wojciech 1994
Skiba Mariusz 1977
Skoczek Sylwia 1984 Lecymy Durs
Skórka Ireneusz 1961 Przemyski Klub Biegacza – Czuwaj Wiaro
Sobol Marcin 1994
Socha Bogusław 1967 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
Soczek Gosia 1995
Sojka Agnieszka 1979 Przemyski Klub Biegacza
Solarski Marcin 1979
Sroka Paweł 1977
Stadnik Renata 1971 Przemyski Klub Biegacza
Stasiła Feliks 1953 Kańczucka Grupa Biegowa
Strzelczyk Ireneusz 1977
Surmacz Sławek 1970 Przemyski Klub Biegacza
Surman Mariusz 1989 Dzikie Mustangi
Surmiak Piotr 1973 w góry
Sycz Barbara 1975 Przemyski Klub Biegacza
Szadurski Tomasz 1970 Przemyski Klub Biegacza
Szal Mateusz 1985
Szczupak Magdalena 1989
Szeremeta Tomasz 1973
Szmist Jarosław 1977 Kb Athletic Zrecin
Szuba Dariusz 1969 Korczyńska Grupa Biegowa
Szuban Bartosz 1978 Zryw Buszkowiczki
Szuban Radosław 1984 MiejmyToJuzZaSoba
Szybiak Joanna 1972 Przemyski Klub Biegacza
Szybiak Maciej 2004 Przemyski Klub Biegacza
Śliwa Anna 1978 Tomaszowska Grupa Biegowa
Śnieżek Krzysztof 1966 Planeta Nisko
Śnieżek Lidia 1972 PKB
Świątek Łukasz 1986
Święch Ania 1979
Tama Łukasz 1976
Tarnowski Grzegorz 1984 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
Telega Artur 1974 Blok_B
Telega Robert 1969 Blok_B
Tomczyk Konrad 1984
Tracz Paulina 1990
Trojnar Tomek 1982
Trzonek Andrzej 1964 JGBS
Typiak Sylwia 2003
Typiak Tomasz 1980
Uhrin Stanislav 1981 Prešov TrailRun
Ulicki Piotr 1979
Wagner Tomasz 1984 Kresowianie
Walus Bartłomiej 1989 Aktywny Dynów
Warzocha Paweł 1978 NiechBiega
Wasylów Jacek 1980 CZR1- ANTEK TEAM PRZEMYŚL
Weimer Bogumił 1986
Wiącek Mirosław 1978
Wierchoła Joanna 1958
Wiglusz Krzysztof 1980
Wilk Radosław 1986 Przemyski Klub Biegacza
Winiarz Witek 1977
Witko Jerzy 1976
Wnuk Małgorzata 1987
Wnuk Norbert 1981 Przemyski Klub Biegacza
Wojdanowska Małgorzata 1987 Lecymy Durś
Wołosz Marcin 1984 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
Wójcik Damian 1988
Wójcik-Bilińska Marta 1978 PKB
Wójtowicz Piotr 1982
Wrona Daniel 1992
Zaborniak Paweł 1983 Kresowianie/Leśna Chata
Zabost Anna 1982
Zajdel Sławomir 1977 Mrówka Jarosław Active Team
Zakielasz Małgorzata 1980 Przemyski Klub Biegacza
Zakrzewska Anna 1981
Zaleski Tomasz 1989 Przemyski Klub Biegacza
Zaleszczyk Andrzej 1972
Zarębski Krzysztof 1988 Szybcy i Wściekli
Zielińska Sylwia 1975
Zięba Piotr 1979
Ziobro Tomasz 1978 Krosno Run Team
Zioło Tomasz 1987
Żelazny Judyta 1971 Mrówka Jarosław Active Team
Żuk Józef 1981