Bieg Przemyska Piątka Dla Hospicjum 2021 – lista startowa

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest akceptacja REGULAMINU!

Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej w wysokości określonej w regulaminie wykonany poprzez system płatności online.

ZAPISY ELEKTORNICZNE ZAMKNIĘTE – ZAPRASZAMY W NIEDZIELĘ DO BIURA ZAWODÓW!

Jeżeli po wysłaniu zgłoszenia nie ma Cię na liście startowej LUB pomyliłeś się przy wpisywaniu danych prosimy o kontakt z organizatorem (pkb.przemysl@gmail.com)!

Nazwisko i imię Rok ur. Kat. wiekowa Miejscowość Klub
Amarowicz Wojciech 1991 M-30
Babińska Inga 1975 K-40 Przemyski Klub Biegacza
Bachleda Anna 1989 K-30
Bachleda Bartosz 1990 M-30
Bachurski Daniel 1968 M-50
Bal Barbara 1977 K-40 Przemyski Klub Biegacza
Bal Robert 1976 M-40 Regia Civitas/Przemyski Klub Biegacza
Bałata Ewa 1979 K-40
Banicka Agnieszka 1988 K-30 Przemyski Klub Biegacza
Banicka Małgorzata 1965 K-50
Bar Mirosław 1960 NIEZRZESZONY
Baran Krzysztof 1966 M-50
Bem Kamil 1992 M-20
Biliński Tomasz 1975 M-40 Przemyski Klub Biegacza
Bobek Artur 1982
Bobrowicz Anna 1980 K-40
Burak Adam 1974 M-40
Burak Bartłomiej 2004 M<20 Przemyski Klub Biegacza
Bytner Damian 1978 M-40
Bytner Jolanta 1981 K-40
Chomiak Beata 1967 K-50
Chrzanowska Anna 1998 K-20
Chuchła Justyna 1991 K-30
Ciećko Magdalena 1976 K-40
Cwynar Grzegorz 2006 M<20
Cwynar Krzysztof 1974 M-40
Cwynar Marta 1974 K-40
Cwynar Michał 2004 M<20
Cyrulik Grzegorz 1991 M-30 ScorpEkipa
Czaja Wacław 1974 M-40
Czajka Aleksandra 1981 K-40
Czajka Jacek 2007 M<20
Czerwińska Małgorzata 1973 K-40 Jumping Stars Team
Domoń Grzegorz 1980 M-40
Dusza Łukasz 1986 M-30
Duszczak Elżbieta 1973 K-40 Gang Kota
Duszczak Radosław 1977 M-40 Gang Kota
Duszczyński Mariusz 1983 M-30
Fedio Karolina 1988 K-30 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
Fedio Marek 1985 M-30 Przemyski Klub Biegacza
Fiałkiewicz Kinga 2008 K<20
Fin-Szumowski Waldemar 1960 M-60 A 1 Rh – ( minus )
Fleszar Hanna 1969 K-50
Frydlewicz-Kłusek Agnieszka 1980 K-40
Gaweł-Myczko Agnieszka 1981 K-40
Gawlik Robert 1974 M-40 Zakręcony Przemyśl
Gibała Agnieszka 1982 K-30
Głogowska Małgorzata 1980 K-40
Golik Paweł 1980 M-40
Gołębiowska Joanna 1984 K-30
Gołębiowski Piotr 1978 M-40 5 BSP
Grasza Ireneusz 1978 M-40 Przemyski Klub Biegacza
Grzybowska Sylwia 1976 K-40 Przemyski Klub Biegacza, parastyle.pl
Grzybowski Paweł 1982 M-30 Przemyski Klub Biegacza, PTN
Gudz-Kiciński Piotr 1971 M-50 Przemyski Klub Biegacza
Hamryszczak Beata 1971 K-50 Przemyski Klub Biegacza
Hamryszczak Janusz 1967 M-50 Przemyski Klub Biegacza
Harłacz Artur 1977 M-40
Hendzel Krzysztof 1980 M-40
Hnatyk Ewa 1973 K-40
Jabłecki Zdzisław 1971 FAR Rzeszów
Jałocha Mieczysław 1967 M-50 Przemyski Klub Biegacza
Jędrek Grzegorz 1985 M-30 Nowosarzyńska Grupa Biegowa
Kalinowska Ewa 1982 K-30 Przemyski Klub Biegacza
Kałafut Karolina 1997 K-20 K&K Team
Kamiński Andrzej 1976 M-40
Karnas-Skalska Beata 1979 K-40 SMS Przemyśl
Karuś Waldemar 1971 M-50 14 DAS im.gen.bryg.Wacława Wieczorkiewicza
Kasperski Artur 1994
Kic Damian 1996 M-20 GUKLA BRATKOWICE Korzeniowski.pl
Kicińska Dorota 1973 K-40 Przemyski Klub Biegacza
Klinger Weronika 1986 K-30 Przemyski Klub Biegacza
Kłymińska Aneta 1975 K-40
Kosinska Katarzyna 1985 K-30
Kozioł Grzegorz 1979 M-40 SMS Przemyśl
Krawczyk Beata 1991 K-30
Kruszyński Marek 1967 M-50 Przemyski Klub Biegacza
Kudelska Kasia 1981 K-40 SMS Przemyśl
Kulon Piotr 1983 M-30
Kurasz Agata 1978 K-40 SMS Przemyśl
Kuropatwa Kazimierz 1943 M-70 Przemyski Klub Biegacza
Kuźniar Piotr 1982 M-30
Lach Mateusz 1992 M-20
Lenart Kasia 1982 K-30 SMS Przemyśl
Łach Agnieszka 1981 K-40
Łapińska Anna 1980 K-40 Przemyski Klub Biegacza Jumping Stars Team
Łesejko Maria 1958 K-60 SMS Przemyśl
Łukaczyk Marcin 1978 M-40
Łukowska Justyna 1989 K-30
Łukowski Krzysztof 1986 M-30
Mac Damian 1999 M-20
Macek Bogusława 1964 K-50 Przemyski Klub Biegacza
Majewska Magdalena 1985 K-30 Jumping Stars/Ias Rzeszów
Makarowska Asia 1982 K-30 SMS Przemyśl
Makarowski Maciek 1982 M-30 SMS Przemyśl
Makarski Krzysztof 1979 M-40 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
Malinowska Elżbieta 1976 K-40
Malinowski Arkadiusz 1983 M-30
Marchut Kazimierz 1950 M-70 Nowosarzyńska Grupa Biegowa
Markowska-Klepacka Beata 1984 K-30
Masternak Izabela 1997 K-20
Matusz Krystian 2006 M<20
Maziarczyk Martyna 2006 K<20
Maziarczyk-Kotwica Katarzyna 1984 K-30
Mazur Marcin 1979 M-40
Miczałowska Iwona 1978 K-40
Mik Krystyna 1952 K-60
Mlaś Ireneusz 1985 M-30 IPA PRZEMYŚL
Mocio Michał 1989 M-30 Przemyskie Serca
Moskowicz Stefan 1959 M-60 Przemyski Klub Biegacza
Motyka Kamil 1984 M-30 14 das Jarosław/ Jarosławska Grupa Biegowa Sokoł
Niejedli Ewelina 1985 K-30 SMS Przemyśl
Nodżak-Osieczko Katarzyna 1978 K-40 Przemyski Klub Biegacza
Nykiel Tomasz 1966 M-50 Przemyski Klub Biegacza
Oczoś Przemysław 1982 M-30
Ogryzek Milosz 2002 M<20 Pogoń zapława
Opaluch Wiesław 1978 M-40 1 batalion czołgów
Osypanka Daniel 1991 M-30 Przemyski Klub Biegacza
Oszczypko Tomasz 2002 M<20
Owsięga-Antochów Magdalena 1978 K-40
Oziembłowska Dominika 1990 K-30 SMS Przemyśl
Paduch Andrzej 1978 nie ma
Pałys Waldemar 1981 M-40
Pich Marcin 1983 M-30 Klub Gòrski PTTK "KARPATY" Przemyśl
Piejko Paweł 1985 M-30
Piszczek Stanisław 1979 M-40
Polańska Bogusława 1969 K-50 Przemyski Klub Biegacza
Polański Tomasz 1966 M-50 Przemyski Klub Biegacza
Procyk Lucyna 1973 K-40
Puchalska-Tracz Joanna 1972 K-40 Jumping Stars
Pudlik Karol 1972 M-40 JW5699
Radyk Aleksandra 2008 K<20 Przemyski Klub Biegacza
Radyk Anna 2005 K<20 Przemyski Klub Biegacza
Radyk Jakub 1984 M-30 Przemyski Klub Biegacza
Radyk Joanna 1982 K-30 Przemyski Klub Biegacza
Rojek Ewa 1981 K-40 Sportowy Przemyśl
Rożko Klaudiusz 2001 M-20
Rusin Kornel 1985 M-30
Sałdan Barbara 1959 K-60
Sałdan Krzysztof 1958 M-60
Sas-Malarczyk Agnieszka 1983 K-30
Semerko Aneta 1974 K-40 Przemyski Klub Biegacza
Skalski Piotrek 1980 M-40 SMS Przemyśl
Skolarczyk Bartłomiej 1992 M-20
Sławik Tadeusz 1993 M-20
Smyła Wojciech 1967 M-50
Socha Marcin 1985 M-30 Aktywny Dynów
Solarski Marcin 1979 M-40
Solarz-Kowalska Agata 1987 K-30
Solska Sylwia 1997 K-20
Specylak Krzysztof 1975 M-40
Stadnik Renata 1971 K-50 Przemyski Klub Biegacza
Stadnik Wojciech 1971 M-50 Przemyski Klub Biegacza
Starzak Marek 2001 M-20
Strzelec Justyna 1998 K-20 KU AZS UP Kraków
Surmacz Sławek 1970 M-50 Przemyski Klub Biegacza
Sycz Barbara 1975 K-40 Przemyski Klub Biegacza
Szadurski Tomasz 1970 M-50 Przemyski Klub Biegacza
Szal Łukasz 1982 M-30
Szal Mateusz 1985 M-30
Szkulski Krystian 1995 M-20 K&K Team
Szybiak Joanna 1972 K-40 Przemyski Klub Biegacza
Szybiak Maciej 2004 M<20 UKS TEMPO 5 Przemyśl
Ścibor Jarosław 1981 M-40 Przemyski Klub Biegacza
Ślimak Anna 1982 K-30
Śliwińska Dorota 1982 K-30 Przemyski Klub Biegacza
Śnieżek Lidia 1972 K-40 Przemyski Klub Biegacza
Śnieżek Piotr 1970 M-50 Przemyski Klub Biegacza
Świetlicki Wiesław 1959 M-60 PGNIG
Tarkowski Dawid 1983 M-30
Tracz Dominik 1966 M-50 Jumping Stars
Walczak Mikołaj 2007 M<20
Walczak Paweł 1978 M-40
Węgrzyn Witold 1980 M-40
Wikar Marta 1983 K-30 Przemyski Klub Biegacza
Wilgucka Barbara 1999 K-20
Wlazło Rafał 1981 M-40 Fotowoltaika SPEED CON
Wnuk Norbert 1981 M-40 Przemyski Klub Biegacza
Wójcik-Bilińska Marta 1978 K-40 Przemyski Klub Biegacza
Zaleski Tomasz 1989 M-30 Przemyski Klub Biegacza
Zasadzińska Barbara 1977 K-40 Przemyski Klub Biegacza
Zioło Tomasz 1987 M-30
Zubik-Borysławska Małgorzata 1970 K-50 SMS Przemyśl
Żurawska Agnieszka 1986 K-30