Wyniki I Biegu Przeszkodowego w Przemyślu

Lp Numer startowy Nazwisko Imię Czas Płeć Miejsce OPEN Miejsce kategoria wiekowa
1 110 Motyka Kamil 0:19:16,5 M 1 Masters M (OPEN)
2 581 Banaś Mateusz 0:20:40,4 M 2 Masters M (OPEN)
3 346 Giefert Tomasz 0:20:47,3 M 3 Masters M (OPEN)
4 345 Fedio Marek 0:20:59,7 M 4 Masters M (1)
5 105 Jałocha Mieczysław 0:21:10,3 M 5 Weteran M (1)
6 341 Amarowicz Jacek 0:21:40,3 M 6 Masters M (2)
7 478 Walat Adrian 0:22:28,3 M 7 Masters M (3)
8 239 Zajezierski Mateusz 0:23:09,9 M 8 Senior M (1)
9 589 Sikora Tadeusz 0:23:16,1 M 9 Masters M (4)
10 227 Mac Damian 0:23:18,0 M 10 Senior M (2)
11 590 Kozberg Jakub 0:23:34,7 M 11 Masters M (5)
12 233 Pempuś Remigiusz 0:23:44,0 M 12 Senior M (3)
13 226 Kaniecki Paweł 0:23:45,2 M 13 Masters M (6)
14 104 Halwa Mirosław 0:23:50,4 M 14 Weteran M (2)
15 352 Przewrocka Kamila 0:23:53,8 K 1 Masters K (OPEN)
16 118 Wnuk Norbert 0:23:58,7 M 15 Masters M (7)
17 234 Radyk Jakub 0:24:32,1 M 16 Masters M (8)
18 473 Maksymowicz Bogumił 0:24:43,1 M 17 Masters M (9)
19 231 Nykiel Tomasz 0:24:45,9 M 18 Weteran M (3)
20 348 Krawczykowski Kamil 0:24:49,7 M 19 Masters M (10)
21 462 Artym Jakub 0:25:24,6 M 20 Senior M (4)
22 236 Rydel Łukasz 0:25:31,7 M 21 Masters M (11)
23 591 Leśny Mateusz 0:25:33,8 M 22 Senior M (5)
24 237 Szadurski Tomasz 0:25:38,9 M 23 Weteran M (4)
25 476 Ścibor Jarosław 0:25:39,4 M 24 Masters M (12)
26 353 Radymski Łukasz 0:25:40,3 M 25 Masters M (13)
27 356 Trojnar Bogusław 0:26:06,9 M 26 Masters M (14)
28 469 Kruszyński Marek 0:26:13,9 M 27 Weteran M (5)
29 597 Podolak Zbigniew 0:26:14,5 M 28 Weteran M (6)
30 102 Kindlik Dominik 0:26:20,6 M 29 Masters M (15)
31 344 Dorosz Barbara 0:26:36,6 K 2 Masters K (OPEN)
32 474 Stefański Ireneusz 0:26:38,1 M 30 Weteran M (7)
33 595 Oleksak Tomasz 0:26:42,5 M 31 Weteran M (8)
34 467 Konik Jacek 0:26:43,7 M 32 Weteran M (9)
35 357 Wilgucki Robert 0:26:45,9 M 33 Senior M (6)
36 222 Grasza Ireneusz 0:26:51,8 M 34 Weteran M (10)
37 116 Śnieżek Piotr 0:26:52,0 M 35 Weteran M (11)
38 582 Błażewicz Piotr 0:27:41,6 M 36 Masters M (16)
39 229 Martowicz Iwona 0:27:47,5 K 3 Senior K (OPEN)
40 585 Cwynar Marta 0:27:51,2 K 4 Weteran K (1)
41 114 Sadowy Janusz 0:28:02,0 M 37 Masters M (17)
42 594 Markowski Piotr 0:28:04,7 M 38 Masters M (18)
43 465 Grochowicz Maciej 0:28:08,4 M 39 Masters M (19)
44 359 Zajaczkowski Krzysztof 0:28:33,4 M 40 Masters M (20)
45 593 Łuczak-Pokój Barbara 0:28:36,3 K 5 Masters K (1)
46 355 Trelska Lilia 0:28:37,0 K 6 Masters K (2)
47 349 Krawiec Łukasz 0:29:02,1 M 41 Senior M (7)
48 463 Domański Marek 0:29:14,7 M 42 Masters M (21)
49 500 Walczak Łukasz 0:29:22,0 M 43 Masters M (22)
50 598 Sikora Andrzej 0:29:23,5 M 44 Masters M (23)
51 107 Kotarba Piotr 0:29:55,0 M 45 Weteran M (12)
52 119 Wroński Beata 0:30:19,9 K 7 Masters K (3)
53 113 Pudłowska Renata 0:30:24,6 K 8 Masters K (4)
54 596 Osypanka Daniel 0:31:20,1 M 46 Senior M (8)
55 586 Dziurzyńska Magdalena 0:31:34,2 K 9 Masters K (5)
56 599 Skolarczyk Bartłomiej 0:31:38,7 M 47 Senior M (9)
57 109 Moskwa Karolina 0:31:47,5 K 10 Senior K (1)
58 230 Matusz Krystian 0:31:58,5 M 48 Senior M (10)
59 360 Żak Dorota 0:32:44,9 K 11 Senior K (2)
60 468 Konik Katarzyna 0:33:12,9 K 12 Masters K (6)
61 584 Konik Aleksandra 0:33:14,9 K 13 Weteran K (2)
62 351 Makarowski Maciej 0:33:44,2 M 49 Masters M (24)
63 350 Makarowska Asia 0:33:47,0 K 14 Masters K (7)
64 354 Skalski Piotr 0:33:49,5 M 50 Masters M (25)
65 347 Karnas-Skalska Beata 0:33:51,6 K 15 Weteran K (3)
66 461 Artym Magdalena 0:35:07,3 K 16 Weteran K (4)
67 466 Hataś Agnieszka 0:35:07,3 K 17 Masters K (8)
68 472 Macek Bogusława 0:35:07,3 K 18 Weteran K (5)
69 475 Sycz Barbara 0:35:07,3 K 19 Weteran K (6)
70 342 Czubińska Anna 0:35:11,4 K 20 Masters K (9)
71 343 Czubiński Jakub 0:35:27,5 M 51 Masters M (26)
72 117 Śnieżek Lidia 0:35:29,9 K 21 Weteran K (7)
73 225 Jablczyk-Pempuś Dorota 0:35:44,0 K 22 Weteran K (8)
74 112 Pawuk Marzena 0:35:51,4 K 23 Weteran K (9)
75 232 Pempuś Magdalena 0:35:58,4 K 24 Senior K (3)
76 120 Zubrzycka Olga 0:36:36,4 K 25 Masters K (10)
77 111 Pawlikowski Piotr 0:36:39,2 M 52 Masters M (27)
78 587 Frankowska-Czwakiel Małgorzata 0:36:44,7 K 26 Weteran K (10)
79 583 Bojarska Renata 0:36:50,0 K 27 Weteran K (11)
80 471 Łach Agnieszka 0:37:46,8 K 28 Masters K (11)
81 470 Les-Chodan Justyna 0:37:59,7 K 29 Masters K (12)
82 479 Wilgucka Basia 0:38:00,0 K 30 Masters K (13)
83 235 Radyk Joanna 0:38:25,6 K 31 Masters K (14)
84 106 Kotarba Iwona 0:38:29,9 K 32 Weteran K (12)
85 240 Zasadzińska Barbara 0:38:30,9 K 33 Weteran K (13)
86 221 Banicka Agnieszka 0:38:31,2 K 34 Masters K (15)
87 224 Hamryszczak Beata 0:38:41,5 K 35 Weteran K (14)
88 480 Żygała Katarzyna 0:38:44,7 K 36 Masters K (16)
89 223 Hamryszczak Janusz 0:38:47,2 M 53 Weteran M (13)
90 464 Gerula Adam 0:38:47,3 M 54 Masters M (28)
91 103 Gancarz Małgorzata 0:39:09,3 K 37 Weteran K (15)
92 101 Andrasz Ewelina 0:39:48,4 K 38 Senior K (4)
93 115 Sekuła Michał 0:40:01,4 M 55 Senior M (11)
94 238 Wikar Marta 0:41:36,3 K 39 Masters K (17)
95 228 Majewska Magdalena 0:41:38,5 K 40 Masters K (18)
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page

Dodaj komentarz