Wiosna, wiosna, wiosna – ach to TY!

Marzec zaczęliśmy Biegiem Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym organizowanym przez nas w naszym kochanym Przemyślu. Bieg rozgrywaliśmy na dwóch dystansach 1963 metrów oraz 6 kilometrów, w których wystartowało łącznie 478 biegaczy małych i dużych. Przemyski Klub Biegacza był najliczniej reprezentowaną grupą – było nas 56 uczestników.

Polska to za mały obszar dla naszych biegaczy. Sławomir Surmacz w Jerozolimie pokonał dystans królewski i jako pierwszy biegacz z Polski wbiegł na metę. Gratulacje. Sezon na maratony uważamy za otwarty!

Niedaleko od Przemyśla, bo w Dubiecku odbyły się biegi pod nazwą Duch Pogórza. PKB rywalizowało na dwóch dystansach Duszek 30km+ (11 reprezentantów) oraz Diabelska Trzynastka 13km+ (5 reprezentantów) i zgarnęło cztery statuetki. Tego samego dnia w Stalowej Woli odbył się IV Stalowy Run, na który wybrało się czterech naszych członków, każdy wrócił ze zdobytym trofeum. W Krakowie natomiast odbył się Krakowski Półmaraton Marzanny i tu też byliśmy. To był super weekend biegowy dla naszego klubu.

Gratulacje należą się również naszemu klubowemu bratu Pawłowi Grzybowskiemu za powołanie do Paralotniowej Kadry Narodowej na rok 2019. A Sylwii Grzybowskiej gratulujemy startu w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w biegach przełajowych w Zręcinie.

Jeszcze w marcu nastąpiła zmiana w naszym tygodniowym planie i kontynuujemy wg. tego planu również w kwietniu: we wtorki o 18.30 treningi na stadionie Juvenii, w środę o 20.00 trening na sali gimnastycznej w Elektroniku, we czwartek o 18.30 biegamy po 100 zakrętach a w sobotę o 8.00 ruszamy spod kładki trenujemy siłę biegową na podbiegach.

Zdjęcia z naszych poczynań w galerii poniżej.

 

Biegiem Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym

Zobacz zdjęcia na naszej stronie biegu Tropem Wilczym

 

Maraton w Jerozolimie

Duch Pogórza

IV Stalowy Run

Krakowski Półmaraton Marzanny

Powołanie do Paralotniowej Kadry Narodowej

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page

Dodaj komentarz