Luty czyli końcówka zimy w naszym wykonaniu

Wspominamy luty, choć już marzec a ze względu na panującą temperaturę można śmiało powiedzieć że już nawet maj. Dużo się działo, gdyż członkowie klubu szaleli nie tylko w zawodach biegowych, ale również na nartach czy rowerze.

Zaczęliśmy pełną parą jeszcze przed połową lutego od Halowych Mistrzostw Polski Niesłyszących, gdzie Bernard Pempuś zdobył trzecie miejsce oraz V Bieszczadzkiego Biegu Narciarskiego „Tropem Żubra” w miejscowości Muczne w gminie Lutowiska.

Potem to już rozkręciliśmy się na dobre i duża część naszego klubu pojechała do Oleszyc na półmaraton i zawody nordic walking, skąd członkowie klubu przywieźli trzy statuetki. Gratulujemy również rodzinie Kicińskich, która tego samego dnia wzięła udział w Krakowie w biegu walentynkowym.

Niektórzy z naszych klubowiczów są zakręceni również na punkcie rowerów: Magdalena Artym wzięła udział w X Jubileuszowym Bieszczadzkim Wyścigu Rowerów Górskich „Zimowe Tropy Żbików” w Komańczy.

W lutym odbyła się również druga edycja Zimowej Karpackiej Piątki, organizacyjne wyzwanie dla klubu, któremu, mamy nadzieję, sprostaliśmy na 6+. W biegu wzięło udział 289 zawodników w tym 53 reprezentantów klubu. Wszystkim gratulujemy.

Nie sposób nie wspomnieć o naszej klubowej Kozicy: Kasi Winiarskiej, dziękujemy za emocje których nam dostarczyłaś startując w Transgrancanaria Advanced 65 km, śledziliśmy z zapartym tchem Twoje zmagania i gratulujemy wyniku!

Przed przejściem do galerii zdjęć przypominamy że od marca uległ drobnym zmianom nasz plan zajęć w tygodniu: treningi z PKB.

 

Halowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących

 

V Bieszczadzki Bieg Narciarski Tropem Żubra w Mucznem

 

Półmaraton Oleszyce

 

Oleszyce Nordic Walking

 

Bieg Walentynkowy Kraków

 

X Jubileuszowy Bieszczadzki Wyścig Rowerów Górskich „Zimowe Tropy Żbików” w Komańczy

 

Transgrancanaria – Advanced 65 km

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page

Dodaj komentarz