Bieg „Policz się z Cukrzycą”

13.01.2019 r. Przemyski Klub Biegacza wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

13 stycznia podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przemyślu odbędzie się bieg towarzyski „Policz się z cukrzycą”.

Przemyski Klub Biegacza wraz ze sztabem WOŚP Przemyśl, serdecznie zaprasza wszystkich bez względu na wiek do wspólnej zimowej aktywności, promującej zdrowy styl życia, a tym samym wspierania akcji Wielkiej Świątecznej Pomocy. Fundacja od lat wspiera osoby chore na cukrzyce, wyposażając między innymi kobiety w ciąży w pompy insulinowe. I właśnie na ten cel zostanie przeznaczony cały dochód z biegu.

Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy pojawić się 13.01.2019 r. o godzinie 12:00 przed Urzędem Miasta w Przemyślu, wpłacić dowolną kwotę przed biegiem w biurze zawodów i przebiec w doborowym towarzystwie do sztabu WOŚP w Przemyślu MDK ul. Św Józefa 6.

• Bieg ma charakter towarzyski
  • Każdy biegnie na własną odpowiedzialność
  • Całą zebraną kwotę przekazujemy na WOŚP

Zbiórka 13.01.2019 r. przed Urzędem Miasta w Przemyślu godzina 12:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy, w każdym wieku.

POTRAFIMY POMAGAĆ !!!!