Podsumowanie naszych listopadowych zmagań

Listopad zaczęliśmy z przytupem, bo od Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Przemyskiego Klubu Biegacza w kręgielni Chochlik. Szybko przebrnęliśmy przez oficjalną część spotkania, by przejść do zabawy, gdzie kalorie spalaliśmy prawie do samego rana.

Listopadowe zmagania na bieżni dobiegły końca i 13 listopada sporą grupą ostatni raz spotkaliśmy się na Stadionie Juvenii.

Nowe porządki i terminy treningów zimowo-wiosennych mobilizowały nas jeszcze bardziej do wysiłku:

• we wtorki spotykać będziemy się o 18:30 pod kładką (drugi zakres) i biegać trasą Ultramaratonu Wyszehradzkiego,
  • w środy o 20:00 (trening obwodowy) spotkania w sali gimnastyczna przy Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących ul. Kilińskiego 10, gdzie będziemy wylewali siódme poty na siłowni,
  • w czwartki o 18:30 spotykać będziemy się pod kładką na biegu spokojnym z podbiegami,
  • a w soboty o 8:00 spotykać będziemy się pod kładką, by pobiegać krosy w parku.

Niektórzy myśleli że zima to czas odpoczynku, a tu okazało się, że jeszcze więcej treningów przed nami.

Nawet zła pogoda nie pokrzyżowała pierwszych krosów w parku i tak zwartą ekipą 17 listopada rozpoczęliśmy „nowe porządki”. 20 listopada odbył się pierwszy trening trasą Ultramaratonu Wyszehradzkiego a 22 listopada w czwartek bieg spokojny wzdłuż Sanu z podbiegami na ul. Sienkiewicza. Przy bardzo miłej muzyce płynącej z głośnika 21 listopada zaznajomiliśmy się z salą gimnastyczną – tam to dopiero pot lał się strumieniem.

Członkowie Przemyskiego Klubu Biegacza brali udział również w biegach i zawodach:

• 222 Piona Jarosławska
  • Bieg 100 lat Niepodległości w Żaganiu
  • Bieg Niepodległości w Poznaniu
  • 6 PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie
  • IV Gorlicki Bieg Górski
  • Dynowska 5 Niepodległości
  • LoveLas w Mielcu

Zdjęcia z naszych osiągnięć dostępne są w galerii poniżej.

Impreza klubowa

222 Piona Jarosławska

6 PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie

Bieg Niepodległości w Poznaniu