Tropem Wilczym 04.03.2018 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

4 marca 2018 roku Fundacja Wolność i Demokracja po raz szósty zorganizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Po zeszłorocznym sukcesie– 60 000 uczestników z 281 miast z całej Polski oraz Nowego Yorku, Chicago, Londynu, Wilna, Herdorf-Dermbach, Ingleburn,w tym roku cel to 70 000 biegaczy z 280 miast z Polski i z zagranicy

Przemyski Klub Biegacza w imieniu Fundacji Wolność i Demokracja zaprasza na przemyską edycję biegu na Zamek Kazimierzowski w Przemyślu. Dzięki współpracy z Urzędem Miejskim, Przemyskim Centrum Kultury i Nauki Zamek, możemy wspólnie ze swoimi rodzinami oddać hołd żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944-1963.  Biegacze będą mogli wystartować na jednej z dwóch przygotowanych tras.

• Trasa 1 o długości 1963 m. (odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty-Józef Franczak ps. Lalek), start godzina 12:00 z bramy Zamku Kazimierzowskiego.
  • Trasa 2 o długości 6 km, start godzina 12:25 z bramy Zamku Kazimierzowskiego.

Każdy uczestnik biegu otrzyma wyjątkową koszulkę oraz pamiątkowy medal.

ZAPISY: http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=167

Zapraszamy do udziału biegaczy z całymi rodzinami, instytucje i firmy w tym ważnym wydarzeniu.

REGULAMIN:
doc: Tropem Wilczym 2018 regulamin

pdf: Tropem Wilczym 2018 regulamin

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Email this to someonePrint this page