Podziękowania dla Zarządu i Komisji Rewizyjnej PKB

„Niech wciąż na nowo odradza się w Tobie pewność, że jesteś na swoim miejscu w świecie. Niech nic nie wydaje Ci się puste, błahe przypadkowe. Oby kolejność zdarzeń była pełna sensu, a spotkania z ludźmi – w najwłaściwszym czasie. I nie ulegaj złudzeniu, że osiągnąć cel to przybić do brzegu. Nie zyskasz nic, jeśli nie uczynisz kroku w głąb nowego lądu”.

Podziękowania dla Zarządu i Komisji Rewizyjnej PKB

Zakończenie kadencji Zarządu Przemyskiego Klubu Biegacza jest doskonałą okazją do złożenia Państwu wyrazów uznania i podziękowania za dwuletnią pracę, za wysiłek włożony w rozwój biegania w Przemyślu, za zaangażowanie w realizację postawionych przed Klubem celów i organizację imprez biegowych w naszym mieście. Jednocześnie w imieniu własnym i wszystkich członków PKB, składam Państwu serdeczne życzenia realizacji zamierzeń i dalszych życiowych planów.

Z wyrazami szacunku i poważania

Daniel Dryniak

fot: