Nowe propozycje na Nowy Rok!

Z Nowym Rokiem ruszamy bardzo ambitnie!

Zapoznajcie się z wydarzeniami w naszym kalendarzu.W każdy poniedziałek ( za wyjątkiem 6 stycznia) ćwiczymy wspólnie na terenie POSIR w Przemyślu. Będą to ćwiczenia, które wykonywaliśmy z trenerką Marysią Sławik. Trening obwodowy,obciążenia dostosowane do indywidualnych możliwości.Po treningu możliwa wspólny zabieg regeneracji na saunie.Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Kolejna propozycja to wspólne bieganie w sobotę o 8.00.Startujemy pod POSIR, dalej na stadion, gdzie biegamy do 8.45 i powrót do POSIR. Na miejscu trenujemy siłę i sprawność (powtarzamy trening poniedziałkowy).

Spróbujemy również pokręcić troszkę na rowerze. 9 stycznia (CZWARTEK)  o godzinie 20.00 spotykamy się w Diamond Club na ul.Prądzyńskiego, gdzie specjalnie dla członków klubu BEZPŁATNE  zajęcia spinning poprowadzi instruktorka pani Natalia Tymec. Po zajęciach dla chętnych zabieg regeneracji w saunie i jacuzzi.

W grupie zawsze raźniej! Zapraszam serdecznie – przynajmniej raz ;)