Bieg Mikołajkowy 2013 – Dziękujemy!

7 grudnia 2013 roku Przemyski Klub Biegacza razem z Galerią Sanowa był organizatorem pierwszego w Przemyślu Biegu Mikołajkowego.

Trasa liczyła w zamyśle ok 3 km, ale jak donoszą „garminomaniacy” ;) było 2,4 km. Do udziału w biegu zapisały się 123 osoby, jednak bardzo niesprzyjająca pogoda sprawiła, że wystartowało blisko 100 osób, a bieg ukończyło 97. Warunkiem uczestnictwa w biegu była wcześniejsza rejestracja poprzez formularz dostępny na naszej stronie oraz akceptacja regulaminu. Ponieważ w dniu zawodów mieliśmy wolne miejsca, przyjmowaliśmy też zapisy w biurze zawodów przed biegiem.

Dla każdego uczestnika biegu mieliśmy przygotowane czapki mikołajowe, słodkie upominki i wiele nagród do rozdania po biegu w ramach konkursu. Sponsorem upominków i nagród była Galeria Sanowa.

Dodatkową atrakcją jest trwający konkurs na najlepszy strój św. Mikołaja. Głosowanie odbywać się będzie od dnia jutrzejszego tj. 09.12.2013 na stronie Facebook Galerii Sanowa, która przygotowała wartościowe nagrody dla najlepszego (może najlepszych) uczestników konkursu.

Pora na podziękowania – bez TYCH osób nie dalibyśmy rady :

Bardzo dziękujemy pani Dyrektor Galerii Sanowa Agnieszce Kral za bardzo radosne chwile spędzone w Galerii Sanowa podczas biegu. Dziękujemy za okazane zaufanie, życzliwość i stworzenie możliwości do organizacji biegu.

Dziękujemy pani Monice Rokita – pełny profesjonalizm i duże serce ;)

Na ręce Pani Dyrektor Galerii Sanowa Agnieszki Kral pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników Galerii za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu biegu.

Serdeczne dzięki dla członków Przemyskiego Klubu Biegacza za zaangażowanie się w organizację biegu. Każdy ma przecież swoje życie, ale na całe szczęście są jeszcze  LUDZIE, którzy zawsze znajdą chwilkę żeby coś zrobić dla innych. Dziękuję.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Rafała Żegleckiego i Jerzego Zajączkowskiego w naszej galerii.