#1 – 11 kwietnia 2015 – WYNIKI

STRONA GŁÓWNA BGP

Wyniki pierwszego mityngu Biegowego Grand Prix Przemyśla 2015.

SZTAFETA

MIEJSCE NR start IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ ROK UR. TEAM CZAS
1 58 Anita Lech K 1998 TEMPO 5 04:42.31
66 Justyna Strzelec K 1998
70 Sura Karolina K 1998
71 Patrycja Gil K 1998
2 16 Małgorzata Johnson-Szczurek K 1986 DZIKIE LASKI 05:17.64
17 Anna Kapelan K 1984
18 Dominika Cioban K 1990
19 Agnieszka Sojka K 1979

400 m

MIEJSCE NR start IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ ROK UR. DYSTANS CZAS
1 11 Michał Badlik M 2006 400 m 01:28.44
2 13 Karol Johnson M 2006 400 m 01:30.87
3 6 Julia Magda K 2005 400 m 01:37.62
4 43 Aleksandra Kucab K 2006 400 m 01:40.28
5 14 Kacper Kaczmarek M 2007 400 m 01:47.96
6 37 Jan Borysławski M 2008 400 m 01:50.82
7 33 Czwakiel Ignacy M 2007 400 m 02:04.56
8 72 Piotr Żuk M 2009 400 m 02:07.41
9 12 Karolina Badlik K 2010 400 m 02:08.61

1000 m

MIEJSCE NR start IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ ROK UR. DYSTANS POZIOM CZAS
1 22 Stanisław Jaźwiecki M 1995 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 02:34.35
2 3 Grzegorz Wójcicki M 1999 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 02:49.31
3 62 Mateusz Bielech M 1998 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 02:51.41
4 4 Tomasz Kucharczyk M 1989 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 02:51.94
5 73 Mieczysław Jałocha M 1967 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 02:53.58
6 67 Kamil Sidor M 1999 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 02:54.93
7 26 Marek Kawiak M 1981 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 03:03.94
8 56 Paweł Klojzy M 1983 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 03:08.77
9 66 Justyna Strzelec K 1998 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 03:09.62
10 2 Patryk Marczakiewicz M 1995 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 03:12.04
11 68 Bernard Pempuś M 1999 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 03:15.09
12 10 Marcin Badlik M 1978 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 03:17.32
13 55 Krzysztof Rzepka M 1976 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 03:17.51
14 63 Remigiusz Pempuś M 2001 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 03:20.24
15 40 Mateusz Misiak M 1993 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 03:24.72
16 9 Maciej Podgórski M 1989 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 03:25.44
17 53 Lucjan Mielnikiewicz M 1968 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 03:27.59
18 42 Mariusz Motyka M 1963 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 03:29.61
19 61 Monika Bereźnicka K 2000 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 03:30.63
20 59 Magdalena Pempuś K 2001 1000 m II (<3.30 na 1000 m) 03:34.60
21 27 Marek Blama M 1970 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 03:35.82
22 7 Marek Magda M 1977 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 03:41.56
23 54 Dariusz Szylar M 1977 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 03:42.42
24 17 Anna Kapelan K 1984 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 03:44.89
25 60 Julia Wywrot K 2001 1000 m III (<3.30 na 1000 m) 03:47.79
26 39 Kruszyński Marek M 1967 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 03:55.70
27 32 Marek Krasowski M 1981 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 03:56.17
28 20 Magdalena Jakubów K 1984 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 04:01.40
29 76 Weronika Pacławska K 1999 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:09.35
30 24 Barbara Fedak k 1988 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:09.47
31 30 Hubert Mazur M 1997 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:09.57
32 48 Krzysztof Sałdan M 1958 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:10.22
33 1 Tadeusz Samotach M 1949 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 04:17.53
34 75 Piotr Potocki M 1981 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 04:19.40
35 34 Marcel Majkrzak M 2003 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:22.23
36 41 Dorota Jabłczyk-Pempus K 1968 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 04:23.09
37 25 Joanna Bartocha K 1988 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:23.10
38 18 Dominika Cioban K 1990 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:25.36
39 36 Beata Krupska K 1996 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:35.69
40 29 Adrian Blama M 1999 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:37.48
41 28 Adam Blama M 2003 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:37.69
42 23 Katarzyna Zawada K 1983 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:40.20
43 31 Anna Barszczak K 1998 1000 m II (>3.30 na 1000 m) 04:41.05
44 15 Anna Łapińska K 1980 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:41.65
45 50 Anna Kurzępa K 1988 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:46.30
46 35 Bogusław Majkrzak M 1965 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:46.85
47 21 Mariola Glinczak K 1982 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 04:55.96
48 5 Martyna Stefaniak K 1990 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 05:02.40
49 49 Jolanta Kołodziejczak K 1983 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 05:25.15
50 51 Justyna Mazur K 1999 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 05:45.61
51 52 Krzysztof Mazur M 1968 1000 m I (>4.30 na 1000 m) 05:46.05

3000 m

MIEJSCE NR start IMIĘ NAZWISKO PŁEĆ ROK UR. DYSTANS CZAS
1 64 Michał Mielnikiewicz M 1998 3000 m 09:56.21
2 65 Rafał Reszka M 1999 3000 m 09:58.83
3 45 Artur Bżdżoła M 1985 3000 m 11:05.11
4 69 Adrian Sieczko M 1997 3000 m 11:18.29
5 44 Stefan Pawłowski M 1986 3000 m 11:18.59
6 8 Jerzy Zajaczkowski M 1970 3000 m 11:26.73
7 57 Maria Szumada K 1998 3000 m 11:30.30
8 58 Anita Lech K 1998 3000 m 11:34.05
9 38 Katarzyna Winiarska K 1980 3000 m 11:42.37
10 46 Kamil Blajer M 1989 3000 m 11:54.61
11 47 Ryszard Skowronek M 1970 3000 m 15.52.29
12 77 Krystyna Mik K 1952 3000 m 16:06.83